Fotoksiążka - Saal Digital- recenzja

Dzięki uprzejmości Saal Digital mogłam przetestować fotoksiążkę. Postanowiłam, że umieszczę w nim zdjęcia swoich dzieci ,a album podaruję w prezencie babci.

W celu wykonania naszej fotoksiążki konieczne jest pobranie darmowego programu ze strony producenta. 
 Program jest prosty w obsłudze  i użytkownik nie powinien mieć problemów ze swoim projektem ( Ja miałam, ponieważ jest bardzo duży wybór szablonów i opcji wyglądu naszej fotoksiążki, wiecie jak to jest - "Osiołkowi w żłobie dano..." ).


Po pierwszym uruchomieniu jesteśmy proszeni o wybór produktu, który chcemy stworzyć. Do wyboru mamy kilka formatów i opcji wykończeń.


Wybieramy kształt i wielkość fotoksiążki, ilość stron, rodzaj okładki,kolor tła, ceny podane są przy każdej opcji.dlatego po zakończeniu wybierania wyglądu naszej książki,od razu poznajemy koszt naszego zamówienia.Moja kosztowała 180zł plus koszt wysyłki. Cena wysoka tak jak jakość naszego albumu.


Zdjęcia wydrukowane na profesjonalnym wysokiej jakości grubym papierze fotograficznym. Kolory o naturalnych barwach. Polecam ten produkt, fotoksiążka będzie idealnym prezentem i pamiątką.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz