Potrafisz czytać w myślach? On potrafi


Jesień nie musi być wcale nudna i smutna.


Listopad zapukał do naszych drzwi, na dworze jest szaro i nieprzyjemnie, ale w domu mamy całkiem fajne nastroje, to właśnie w tym ciężkim i ciemnym miesiącu, zjadamy więcej czekolady i przytulamy się mocniej, budując rodzinne więzi, to bardzo ważne dla rozwoju dziecka.Dzieci w naszych ramionach czują się bezpieczniej, stają się bardziej pewne siebie i łatwiej nawiązują kontakty z innymi dziećmi, w te szare dni każdy potrzebuje więcej dotyku i bliskości. To przecież normalne, miłość trzeba pielęgnować.Kiedy zakrada się nuda do naszego domu, wyjmujemy stare planszówki i gramy razem, a od niedawna jest z nami Super Jinn, który odgaduje nasze myśli. Z nim ta jesień będzie bardziej zabawna.

Znacie tą zabawkę?

Super Jinn jest nową wersją, dobrze znanej zabawki.
Ten kot potrafi czytać w naszych myślach, jest mistrzem w odgadywaniu myśli w pięciu kategoriach. Zna się świetnie w : zawodach, sportach, zna warzywa i owoce, zna się na ubraniach i wie wszystko o instrumentach muzycznych.

Zabawa z nim jest całkiem prosta, wystarczy wybrać kategorię, pomyśleć o czymś i odpowiadać na pytania: tak, nie, nie wiem, to zależy.Na moje odpowiedzi, kot był przygotowany idealnie i niestety wygrywał ze mną za każdym razem, zastanawiałam się skąd zna damską bieliznę, bo przecież dzieci nie noszą pończoch ;)


Julia jest mistrzem w odpowiadaniu kotu: nie wiem lub to zależy, kot kilkakrotnie był na przegranej pozycji.
A byłam pewna, że nikt sobie z nim nie poradzi.

Wygranie z Super Jinnem jest możliwe, a ile przy tym dziecięcej radości.


Super Jinn to nie tylko świetna zabawka dla naszych pociech, on pomaga rozwijać wyobraźnię, ćwiczy pamięć i wspomaga koncentrację.

Ta zabawka jest lekka, ma ruchome rączki, naciśnięcie noska uruchamia zabawkę, Jinn wita się z nami, kiedy mówi w jego oczach pojawiają się światła, kot zaprasza nas do zabawy i wyboru kategorii.

Kiedy Jinn nie zrozumie naszej odpowiedzi, poprosi o powtórzenie, mówimy do otworku w jego pyszczku.

Zabawka na pewno umili te szare dni Julia bardzo stara się wygrać z kotem za każdym razem ale to nie jest takie proste.
Najważniejsze by się nie poddawać i walczyć o wygraną.

Na końcu wpisu znajdziecie film, zapraszam do obejrzenia i zobaczenia, jak wyglada zabawa z Super Jinnem.

Jako mama cieszę się, że ten kot nie zna więcej kategorii, bo co by było kiedy poznałby nasze wszystkie myśli. Jest w tym całkiem dobry! ;)

Zabawka jest polecana dla dzieci w wieku, które ukończyły pięć lat. Ja jako mama polecam tą edukacyjna zabawkę, która wspiera rozwój naszych dzieci, jest prosta w użyciu i łatwo ją mozna wyczyścić, po wyjęciu z pudełka zajmuje niewiele miejsca.
Super Jinn kosztuje mniej niż 100zł, także będzie świetnie nadawał się jako prezent na urodziny dziecka lub prezent pod choinkę.

 A teraz zapraszam na film, koniecznie dajcie znać jak wam się podoba zabawka :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz