Poświęcenie - Adriana Locke

Książka o sile miłości i poświęceniu.

Wydawnictwo Szósty Zmysł poleca lekką lekturę dla kobiet na wakacje. Poświęcenie, to opowieść kobiety, która straciła wszystko. Męża, dom i bezpieczeństwo, a teraz rusza na walkę z rakiem, by nie stracić swojej ukochanej córki.
Ona - Julia straciła męża w tragicznym wypadku, została  sama z pięcioletnią córką, sprzedała swój dom, w którym z mężem mieli bezpieczną przystań, pracuje na dwie zmiany i ledwo wiąże koniec z końcem.

On - Crew Gentry, jako młody chłopak w pogoni za sławą, porzucił swoją pierwszą wielką miłość, Julię. Jego brat związał się z jego dziewczyną i założył rodzinę, on wycofał się, zakładając że ona zasługuje na kogoś lepszego. Po śmierci brata pomaga Julii i bratanicy, chociaż ona jest nie miła dla niego i nie chce go znać, obwinia go za śmierć męża.


Początek książki był strasznie nudny, ciężko czytać o kobiecie, która straciła męża i ma pretensje do jego brata, kiedy zginął jechał właśnie do niego. Kiedy jej córka ma częste bóle brzucha i trafia do szpitala  zmienia się wszystko. Po pojawieniu się wyników badań, Julia zamierza walczyć o życie córki, przyjmuje w końcu pomoc Crew.

Jako mama nie wyobrażam sobie tego bólu i cierpienia, kiedy widzisz każdego dnia swoje chore dziecko, zainteresowała mnie ta historia. Byłam ciekawa jak poradzi sobie samotna kobieta z dzieckiem w tak ciężkiej sytuacji. Julia okazała się być silną kobietą, wartą do naśladowania.

Byłam ciekawa czy jej córka wyzdrowieje, czy będzie miała szansę na leczenie, czy On będzie miał szanse na zdobycie tej starej miłości na nowo. Historia tej trójki naprawdę wzrusza,pokazuje wielką przemianę dorosłego mężczyzny, widzimy jak wiele może poświęcić w imię miłości, nawet własne życie.

Wydawnictwo Szósty ZmysłBrak komentarzy:

Prześlij komentarz