Nowości ksiązkowe kwietnia - Wydawnictwo Egmont

Zapraszam na nowy wpis, nowości książkowe kwietnia, od Wydawnictwa Egmont.


W drugiej połowie kwietnia pojawiła się nowa seria książek dla dzieci Czytelnia, która wspiera dzieci do samodzielnego czytania. Książki mają trzy poziomy trudności, a bohaterowie to postacie ze znanych i lubianych bajek.


Poziom drugi, opatrzony kolorem niebieskim, skierowany jest do średnio zaawansowanych czytelników w wieku od 8 do 10 lat, grubość każdej z książek to około 100 do 200 stron.
Na tym poziomie znajdziesz tytuły dla dziewczynek, z bajki Zaplątani, Kraina lodu, My Little Pony.

Anna i Elsa. Powrót do Lodowego Pałacu - Erica David

 Anna i Elsa spodziewają się przyjazdu bardzo ważnych gości. Chcą ich olśnić, pokazując przepiękny lodowy pałac, który Elsa
wyczarowała wysoko w górach. Niestety przybysze z Vakretty są przekonani, że zamek zamieszkują duchy! Ale czy to prawda?

 My Little Pony. Dzielna Do i Kwiat Wieczności

 Dzielna Do dowiaduje się o Kwiecie Wieczności, legendarnej magicznej roślinie, która
zapewnia nieśmiertelność każdemu, kto napije się jej słodkiego nektaru. Gnana ciekawością łowczyni przygód odwiedza Towarzystwo Botaniczne Equestrii, aby przekonać się, czy kwiat rzeczywiście istnieje. Szybko odkrywa, że prawda o mitycznej roślinie ukryta jest znacznie głębiej, niż przypuszczała.

 Poza granicami Equestrii. Pinkie Pie wkracza do akcji

Pinkie Pie wybiera się do Manehattanu. Ma tylko w planach spotkać się z przyjacielem. No i może zjeść trochę babeczek. Okazuje się jednak, że będzie organizować imprezę razem z Cheese Sandwichem. I to jaką! Nawet nie przypuszcza, że w Manehattanie spotka największe muzyczne gwiazdy i zostanie zaproszona do występu podczas najbardziej imprezowej ze wszystkich imprez.

 Zaplątani. Opowieści Roszpunki. Sekrety ujawnione

Długie blond włosy Roszpunki powracają w tajemniczych okolicznościach, a ona chce zrozumieć, dlaczego.
Księżniczka i jej przyjaciółka Kasandra wyruszają na poszukiwanie czarnoksiężnika, który może znać odpowiedzi na ich pytania.

 Na zamku trwają przygotowania do targów naukowych. Czy Roszpunce uda się zaprezentować genialny wynalazek
własnego pomysłu?

Nowości z serii ART Egmont


Innymi słowy. Niezwykłe słowa z różnych stron świata

Książeczka dla starszych czytelników od ósmego roku życia, zaciekawi nowymi tajemniczymi słówkami z różnych stron świata, dzieci przecież lubią poznawać nowości i łatwo zapamiętują ciekawostki. Warto mieć ją na swojej półce, nawet dla tych ślicznych ilustracji.
 Zwariowany dzień. Trzydzieści zagwozdek

Książka dla starszych czytelników, pobudza dzieci do logicznego myślenia, piękne, kolorowe ilustracje zachęcają do czytania i odgadnięcia zagwozdek.

W książce znajdziemy 15  błędów i 15 dodatkowych pytań na końcu. Za każdy wytropiony błąd dostajemy jeden punkt, a za każdą poprawną odpowiedź na pytanie, dwa punkty.Na końcu książki znajdziemy odpowiedzi.


My Little Pony. Księga mody.

Świetna propozycja dla kreatywnych małych fanek bajek My little pony. Każda dziewczynka lubi wycinać kolorowe papierki zaśmiecając pokój, tym razem nożyczki przydadzą się do wyczarowania pięknych strojów dla kucyków.
Koloruj, wyklejaj i rysuj kreacje, jakie tylko przyjdą ci do głowy. Dołączone do tej książki szablony i naklejki sprawią, że zabawa będzie ciekawa i udana, małe kreatorki muszą mieć jedynie świetną wyobraźnię.Mój Kucyk Pony. Przyjaźń to magia. Tom 11

Julka lubi nadal przygody kucyków, ten komiks umili jej czas w drodze na zieloną szkołę, podejrzewam,że będzie pożyczać koleżankom.
W drodze powrotnej z Abyssinii kucyki odkrywają nowe gorące źródła. Po wesołej zabawie w wodzie zaczynają zachowywać się trochę dziwnie, a nawet... złowrogo. W drugiej historii w Ponyville odbywają się wybory. Wydaje się, że Pani Burmistrz ma zwycięstwo w kieszeni. Jednak tym razem będzie miała rywalaWydawnictwo Egmont


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz