My Little Pony. The Movie - nowości od Egmont

Julia od dawna jest ogromną fanką kucyków, chyba z resztą jak większość małych dziewczynek. Zastanawiam się od dawna ile jeszcze będzie trwała ta fascynacja. Za chwilę na ekranach kin pojawi się nowy film: My little pony. The movie, a wydawnictwo Egmont przygotowało dla fanów nowości.


Stadko dzielnych kucyków staje oko w oko ze swoim największym wrogiem. Złowrogi Król Burzy postanawia wykraść całą magię z ich rodzinnego królestwa Equestrii. By ją odzyskać, dzielni bohaterowie wyruszą w pełną przygód podróż, podczas której zyskają nowych przyjaciół jak morskie kucyki czy dobroduszni piraci, po raz kolejny udowodnią, że przyjaźń to magia!Bardzo nam spodobały się nowości od Egmont, możemy zobaczyć już teraz, co ciekawego wymyśliły tym razem kucykowe przyjaciółki.

My Little Pony. Atlas świata

Jeśli jesteś prawdziwym fanem My Little Pony będziesz zachwycony Atlasem. Wesoły Spike zabierze cię we wszystkie miejsca w Equestrii. Opowie ciekawostki i różne historyjki, na pewno dowiesz się czegoś nowego, o życiu kucyków.

  
W Atlasie poznasz rodziny wszystkich kucyków, dowiesz się po kim odziedziczyły swoje charaktery.
Atlas zaskoczy każdego małego fana.
Piękne ilustracje, w twardej oprawie, załączona figurka smoka Spike.

My Little Pony The Movie. Biblioteka filmowa


Książka zaczyna się 8-stronnicową wkładką z ilustracjami, aż 128 stron do czytania o nowych, filmowych przygodach Twilight Sparkle, Rainbow Dash, Pinkie Pie, Fluttershy, Rarity, Applejack i Spike’a.
 

My Little Pony The Movie. Kocham ten film

W komiksie razem ze swoimi ulubionymi bohaterami przeżywasz niezapomnianą przygodę.
Twarda okładka, kolorowe ilustracje z filmu, duże litery, zapraszają do czytania.


 Brak komentarzy:

Prześlij komentarz