Kot Papla i ... - Joanna Krzyżanek

Kot Papla - Joanny Krzyżanek, pojawia się w książeczkach dla dzieci, które zaczynają swoją przygodę z samodzielnym czytaniem. Duże literki, kolorowe ilustracje zachęcają by sięgnąć po książkę.

 

 Kot Papla i kaczuszka

Kotka Lakota znajduje w śmietniku żółtą jak kaczeńce kaczuszkę, która jest miękka jak cytrynowy żelek.
Kto mógł ją wyrzucić?Kaczuszka jest przyjemna w dotyku, na pewno ktoś za nią tęskni.
Kot Papla zamienia się w detektywa i zamierza rozwiązać zagadkę, razem z przyjaciółmi przygotowują rysopis właściciela kaczuszki, ustalają przebieg zdarzeń by odkryć tajemnicę.
Kot Papla i skarpetki

Tym razem nasz Kot Papla próbuje rozwiązać zagadkę znikających skarpetek. Razem ze swoimi przyjaciółmi Lakotą i Cynamonem poszukuje w miasteczku skarpetkowego złodzieja, który zakrada się do domów zabierając jedną skarpetkę z każdej pary.


Podejrzewają oni właścicielkę sklepu ze skarpetkami, Filipa- miłośnika pojedynczych skarpet oraz dyrektora Muzeum.
Kto okaże się prawdziwym złodziejaszkiem?
Musicie przeczytać sami.Zabawne historie Kota Paply zaciekawią na pewno dzieci w wieku 6-9 lat, Wydawnictwo Debit ma dla dzieci w tym wieku więcej takich książeczek, o różnym stopniu trudności.

 Kot Papla jest w pierwszej grupie - pierwsze kroki, dla dzieci które zaczynają czytać samodzielnie, ciekawe ilustracje, duże literki i zabawne opowiadania, wciągają małych czytelników w świat książki, dzięki temu pobudzają myślenie, kreatywność i uczą się szybko nowych słów.

Czytajmy dzieciom od małego, później same będą wyciągać rączki po książki, zamiast komputerowych gier.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz