Wesołe gospodarstwo - uczy i bawi - MUBI

Z Antkiem czytamy  książki o wiejskim życiu i naśladujemy odgłosy zwierząt. Uczymy się nowych słów. Do pomocy mamy zwierzątka z Wesołego Gospodarstwa.

Szesnasty miesiąc życia to czas na naukę, ćwiczymy mowę oraz małe rączki. Naukę łączymy z zabawą.
Na pewno każda mama,za pomocą rysunków lub figurek zwierząt naśladuje odgłosy wydawane przez zwierzęta. Trzeba włożyć wiele pracy i wysiłku by usłyszeć chociaż jeden mały dźwięk, który maluch naśladuje po nas.


Małe figurki zwierząt są bardzo pomocne, a kolorowe klocki przyciągają uwagę. Maluch chętnie się uczy i obserwuje wszystko dookoła.


KLOCKI BLOCKI stworzyły dla najmłodszych świat klocków MUBI,
Klocki są duże, łatwo je złożyć małymi rączkami, mają żywe kolory i są  kompatybilne z klockami innych marek, są świetnej jakości.


MUBI ma bardzo ciekawą serię dla najmłodszych : Wesoły Pociąg, Wesoła Farma, Wesoła Zagroda, Wesoła Wioska, Dostawa Drewna, Dom Drwala, Straż Pożarna, Policja, Bajkowa Kraina, Ciuchcia, Mała Fabryka Mebli, Bajkowy Pałac.


Wesołe Gospodarstwo od MUBI  -

 to super zestaw klocków, ze zwierzętami, koniem, krową i owcą oraz z torami kolejowymi i pociągiem. Pociąg jeździ, gra i świeci, czyli to co maluchy uwielbiają. Antoś ćwiczy zdolności manualne, łączy już sprawnie ze sobą klocki. Dzięki świetnej zabawie pobudzamy kreatywność.


Po kilku dniach zabawy usłyszałam piękne MUUU!
To wielka radość dla mnie, kiedy zauważam postępy w rozwoju  swojego synka, cieszę się, że można wspomóc naukę tak fajnymi zabawkami, które rozwijają wyobraźnię i pozwalają poznawać świat.1 komentarz:

  1. Moja córka zawsze lubiła wszelkie zabawki, w których były zwierzęta gospodarskie :)

    OdpowiedzUsuń