Spacerówka - Graco Evo

Graco Evo to wózek spacerowy dla dzieci, idealny na spacery w mieście.

Długo zastanawiałam się nad zakupem wózka dla swojego synka, szukałam wózka nowego za rozsądną cenę, który musiał być lekki, powinien mieć opcję przekładanej rączki wózka lub zmiany siedziska przód-tył. Wybraliśmy z mężem wózek spacerowy Graco Evo.


Zalety.
Mój syn korzysta z tej spacerówki od 6 miesiąca życia, największą zaletą wózka było siedzisko, które przez wiele miesięcy było skierowane przodem do mamy. Drugą zaletą wózka jest ogromny kosz na zakupy.Wady.
Po deszczowej pogodzie, bardzo skrzypi jedno koło.
Do pankowych kół przylepia się piasek i śnieg. Na śniegu koła się blokują.
Budka wózka jest zbyt krótka, nie osłania buzi dziecka od słońca w pozycji leżącej.
Podnóżek ma 20 cm, 17-miesięczne dziecko ma nogi do samego końca siedziska.
Pałąk był obity pianką, moje dziecko go pogryzło.
Śpiworek zimowy z polarkiem w środku, ma cienką warstwę i wkładam dodatkowo gruby koc w zimę. Śpiwór zakładamy na pasy, bez żadnego zapięcia, zsuwa się wszystko na dół razem z dzieckiem.

Wózek ma przekładane siedzisko, które można skierować przodem lub tyłem do kierunku jazdy, rozkłada się do pozycji leżącej. Wózek składa się w kanapkę jednym naciśnięciem przycisku i odblokowaniem blokady, która jest przy siedzisku, potrzebne nam do tego są dwie ręce i nie jest wcale tak łatwo jak opisuje to producent wózka na swojej stronie..
W zestawie dołączona jest folia przeciwdeszczowa oraz śpiworek. Posiada piankowe kółka obrotowe z możliwością zablokowania. Ma 5-punktowe pasy bezpieczeństwa.
Waga wózka z siedziskiem 10 kg, przeznaczony jest dla dzieci w wieku do 3 lat o wadze do 15 kg.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz