Ekspres do kawy Breville Prima Latte

 

Od dawna marzyłam o ekspresie do kawy, miałam kiedyś kapsułkowy ale nie darzyliśmy się wielką sympatią, wolałam pić mieloną kawę, zalewając ją wrzątkiem w ulubionym kubku. Tak było przez lata.
Przychodzę dziś z recenzją ekspresu kolbowego marki Breville, model Prima Latte VF045X. dzięki niemu można przygotować swoją ulubioną kawę, za pomocą tylko jednego przycisku. 

Do wyboru mamy kawę Latte, Capuccino i Espresso, możemy ją przygotować w małej lub większej filiżance.

 
Ekspres ma nowoczesny wygląd, jest bardzo prosty w obsłudze, po wyborze kawy uruchamiamy tylko jednym przyciskiem, a nasz wybór zostaje podświetlony na urządzeniu. Czyszczenie urządzenia jest bardzo proste, tace ociekowe wysuwamy z urządzenia i myjemy je pod wodą, z kolby usuwamy kawę i opłukujemy wodą, resztę przecieramy wilgotna szmatką.

 Ekspres Breville Prima Latte posiada automatyczny spieniacz do mleka, ciśnienie 15Bar w automatycznym spieniaczu zamienia mleko w delikatną, kremową piankę, którą możesz dozować wedle uznania. Za to go właśnie bardzo lubię :)

 Pojemnik na mleko można przechowywać w lodówce, wtedy zawsze masz pewność, że mleko jest świeże. Teraz już piję najlepszą kawkę. To kto wpada do mnie na kawę?


Najważniejsze funkcje
  1. Automatyczny tryb czyszczenia spieniacza do mleka.
  2. Przygotowanie kawy (espresso, cappuccino, latte) za naciśnięciem jednego przycisku
  3. Wybór wielkości przygotowywanego napoju
  4. Otwarty system do zaparzania kapsułek 45mm ESE PODS i kawy mielonej 

 

Współpraca reklamowa.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz