Stadler Form - czyste powietrze w twoim domu.

Zanieczyszczone powietrze w naszym domu wpływa niekorzystnie na nasze zdrowie. Tracimy odporność, dokuczają nam migrenowe bóle głowy, czasem dochodzą alergie. 
 

 
Zła  jakość powietrza w mieszkaniu może być powodowana, alergenami, bakteriami, wirusami, dymem tytoniowym oraz innymi związkami chemicznymi.
 

Jak zatem zadbać o jakość powietrza w swoim mieszkaniu?

 
Na pewno trzeba sprawdzić wentylacje w swoim domu, często wietrzyć otwierając okna. 
Można również poprawić jakość powietrza urządzeniem do oczyszczania powietrza.
 
 
Od niedawna jestem szczęśliwą posiadaczką oczyszczacza Roger 2 marki Stadler Form, to urządzenie oczyszcza powietrze w moim domu, jakość powietrza zdecydowanie się polepszyła. Roger stale mierzy jakość powietrza za pomocą swoich czujników. 
Wskaźnik jakości powietrza pokazuje nam o pogorszeniu się jakości powietrza poprzez zmianę koloru. Urządzenie mogę również sterować za pomocą aplikacji w swoim smartfonie, ponieważ Roger jest wyposażony w WiFi.

 

Jak działa oczyszczacz Roger 2?
 
Na stronie producenta znalazłam bardzo przydatne  informacje.
 
 
Urządzenie posiada dwa filtry: filtr wstępny i Dual Filtr.
Tekstylny filtr wstępny usuwa z powietrza większe cząsteczki kurzu i zanieczyszczenia. W ten sposób chroni Dual Filtr™ i wydłuża jego żywotność. Funkcja zapewniająca higienę Sanitized®** chroni filtr wstępny przed rozwojem mikroorganizmów. 
 

 
 Dual Filtr™ jest sercem oczyszczacza powietrza. Stanowi on połączenie filtra HEPA (H12) i filtra z węglem aktywnym. Filtr HEPA usuwa z powietrza zanieczyszczenia, takie jak drobny pył, pyłki, wirusy i bakterie. Szczególnie polecany dla alergików - Roger posiada znak jakości ECARF. Filtr z węglem aktywnym adsorbuje gazy obecne w powietrzu (nieprzyjemne zapachy, dym tytoniowy, formaldehyd, toluen, lotne związki organiczne itp).
 
 Dual Filtr™ firmy Roger uzyskał przekonujące wyniki podczas testu TÜV (test oczyszczania z cząstek stałych). Roger filtruje 100% cząstek o wielkości 0,255 mikrometra (test przeprowadzono w oparciu o normę DIN 71460-1:2006). Dla porównania: ludzki włos ma grubość 80 mikrometrów. Zatem filtrowane cząsteczki są 313 razy mniejsze. Dodatkowy test potwierdził: oczyszczacz powietrza Roger skutecznie filtruje 99,9% wszystkich wirusów grypy typu A*** i aerozoli z powietrza w ciągu 60 minut (testowane w komorze testowej o pojemności 28 m3).
 
 Warto zainwestować w takie urządzenie do domu, zatroszczymy się o swoje zdrowie, a także najbliższych, szczególnie teraz w dobie COVID-a.
 Usunięcie z powietrza zanieczyszczeń sprawia, że jesteśmy zdrowsi oraz poprawia się nasze samopoczucie.
  
 
 
 Współpraca z marką Stadler Form.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz