Majtki menstruacyjne

Znacie majtki menstruacyjne?

Ja nie znałam takiego produktu, dlatego dzisiaj przychodzę do Was z tym wpisem, bo zapewne większość z Was też nie zna majtek menstruacyjnych.
Wszystko co powinnaś wiedzieć o majtkach menstruacyjnych.

Majtki menstruacyjne, całkowicie zastępują inne środki higieniczne. Zakładając taką bieliznę, nie potrzebujesz podpasek, tamponów czy kubeczków menstruacyjnych. Wykonane są ze specjalnej chłonnej tkaniny, mają wydajność równą 4 tamponom. majtki menstruacyjne, które mają szerokie zastosowanie – okres, połóg, dzień po seksie (resztki spermy, które mamy dzień po), a nawet intensywny sport jeżeli boimy się, że widać plamy na naszych legginsach.

Skład bielizny: 95% bawełna 5% elastan – dzięki temu nasze ciało oddycha i czujemy się komfortowo. Wewnętrzna wkładka jest większa od podpaski.

 Dzianina podklejana : 50 % bawełna , 50 poliuretan, dodatkowa dzianina chłonna: Trójwarstwowa dzianina z fizeliny medycznej (100% poliester) 

Majtki WIMIN zapewniają 100% suchości,dzięki 4 warstwom: 3 z nich to medyczna fizelina, a czwarta to warstwa antyplamowa, która chroni Twoje ubrania. 

Są cieńsze niż podpaski, a chłoną tyle, co 4 tampony. Możesz je nosić same, a jeżeli obawiasz się przeciekania w czasie miesiączki, świetnie sprawdzą się w towarzystwie tamponów lub kubeczka menstruacyjnego. Majtki są nie tylko dostosowane do zróżnicowanych potrzeb, ale również do rozmiarów kobiecych ciał – od XXS do XXL. Przy zamówieniu, warto skorzystać z tabelki ‘rozmiarówka’ – nasze kobiece ciała ‘nabierają’ podczas okresu i warto to wziąć pod uwagę, by nas nic nie ściskało (w końcu chodzi o nasz komfort).

Warto mieć minimum 2 pary, by w czasie okresu je zmieniać – ich wytrzymałość to nawet 12 godzin. Jak zadbać o bieliznę?

Po okresie zanim włożysz je do pralki, zapierz je w zimnej wodzie, a potem możesz swobodnie uprać z innymi ubraniami na delikatnym cyklu przy 40 stopniach.

 


 

Bielizna zapewnia Ci komfort noszenia i naturalny “oddech” dla Twojego ciała, a dla jeszcze lepszej higieny użytkowania została wzbogacona jonami srebra o działaniu antybakteryjnym i odprowadzającym wilgoć.

Ostatnio testowałam z córką majtki menstruacyjne WIMIN, córka uwielbia jazdę na rowerze, używa na co miesiąc zwykłych podpasek, podczas jazdy bywało, że podpaska przesuwała się, podczas ostatniej miesiączki nosiła tylko majtki  menstruacyjne WIMIN

Majtki zdały egzamin, teraz córka może uprawiać swoje ulubione sporty, jazdę na rowerze i granie w siatkówkę. Ja również testowałam majtki, w pracy czuję się komfortowo, a pracuję w sklepie i ciężko jest wyjść do toalety na zmianie. Jest to produkt doskonały dla mnie i córki. żałuję, że nie znałam go wcześniej.

WIMIN jest to marka tworzona przez kobiety dla kobiet, z myślą o naszym zdrowiu, dziewczyny zwracają uwagę na to, byś to Ty sama czuła się ważna, znała swoje ciało i potrzeby. Tworzą produkty, które są bezpieczne dla zdrowia kobiet.

 

Zalety używania majtek menstruacyjnych WIMIN:

 są ekonomiczne, zaoszczędzimy pieniądze nie kupując co miesiąc środków higienicznych,produkowanych jest mniej śmieci, zapewniają komfort i poczucie bezpieczeństwa niezależnie od sytuacji, w której się znajdujemy, są ekologiczne, bezpieczne dla środowiska

 


Link do majtek menstruacyjnych WIMIN znajdziesz tutaj <majtki menstruacyjne>

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz