Nowy rok szkolny, nauka języków obcych dla dzieci.

 Witaj wrześniu,


Ten miesiąc rozpoczyna coś nowego, wciąż szukamy i poznajemy coś nowego.
Nowa nauka i przyjaciele  czekają na nowy rok szkolny.
Nasze dzieci zaczynają coś nowego , młodsze dzieciaki zaczynają przygodę z przedszkolem, a my rodzice szukamy dla nich ciekawych zajęć poza szkolnych.

Jestem ciekawa, co wybraliście w tym roku.
Zajęcia sportowe, czy postawiliście na kreatywność i zajęcia z tym związane, a może szkoły językowe?

Jak ważna jest nauka języka obcego, wie każdy z nas.W tym roku moja szóstoklasistka, będzie miała w szkole drugi język obcy, pierwszy to język angielski, drugi to będzie język niemiecki.
Sama nie wiem czy da sobie radę , z drugim językiem obcym.

Języka angielskiego uczy się już od zerówki, niestety nie jestem zadowolona z jej nauki, po siedmiu latach nauki w szkolnej placówce mogę stwierdzić śmiało, że niewiele zostaje jej w głowie.Gdybym teraz mogła wybierać to co najlepsze dla moich dzieci, wybrałabym to co najlepsze.

Mój Antek ma trzy i pół roku i właśnie szukam dla niego najlepszych możliwości nauczania języków obcych. Szukam fajnych metod nauczania i znalazłam, dwie metody, które mnie zainteresowany jako rodzica.


Co może zdziałać Genki English, czego nie mogą zrobić tradycyjne metody/lekcje angielskiego?

Pewność siebie! Dawanie uczniom pewności siebie do używania hiszpańskiego to najważniejszy czynnik. Genki burzy „barierę nieśmiałości” i zachęca skutecznie do mówienia po hiszpańsku. Materiał, który jest używany podczas lekcji hiszpańskiego jest świeży oraz bardzo ​atrakcyjny.Dodatkowo Kurs Genki realizuje różne cel:
Językowy – zapewnia dziecku solidną podstawę słownictwa niezbędną do rozumienia i pewnej komunikacji w języku hiszpańskim, jak również do rozwoju rozpoznawania liter w ramach przygotowania do czytania i pisania;
Edukacyjny – pomaga dziecku w przystosowaniu do zajęć w klasie, pozwala też nabyć i rozwijać umiejętności motoryczne kontrolowania ołówka, obsługi komputera i słuchania;
Społeczny – uczy dziecko dzielenia się i czekania na swoją kolej, ćwiczy współpracę i pracę w grupie z innymi dziećmi, a także umiejętności rozpoznawania i obserwacji niezbędne w dalszej edukacji.

A co Wy wybraliście w tym roku szkolnym dla swoich pociech???

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz