Nowy rok szkolny, nauka języków obcych dla dzieci.

 Witaj wrześniu,


Ten miesiąc rozpoczyna coś nowego, wciąż szukamy i poznajemy coś nowego.
Nowa nauka i przyjaciele  czekają na nowy rok szkolny.
Nasze dzieci zaczynają coś nowego , młodsze dzieciaki zaczynają przygodę z przedszkolem, a my rodzice szukamy dla nich ciekawych zajęć poza szkolnych.

Jestem ciekawa, co wybraliście w tym roku.
Zajęcia sportowe, czy postawiliście na kreatywność i zajęcia z tym związane, a może szkoły językowe?

Jak ważna jest nauka języka obcego, wie każdy z nas.W tym roku moja szóstoklasistka, będzie miała w szkole drugi język obcy, pierwszy to język angielski, drugi to będzie język niemiecki.
Sama nie wiem czy da sobie radę , z drugim językiem obcym.

Języka angielskiego uczy się już od zerówki, niestety nie jestem zadowolona z jej nauki, po siedmiu latach nauki w szkolnej placówce mogę stwierdzić śmiało, że niewiele zostaje jej w głowie.Gdybym teraz mogła wybierać to co najlepsze dla moich dzieci, wybrałabym to co najlepsze.

Mój Antek ma trzy i pół roku i właśnie szukam dla niego najlepszych możliwości nauczania języków obcych. Szukam fajnych metod nauczania i znalazłam, dwie metody, które mnie zainteresowany jako rodzica.


Co może zdziałać Genki English, czego nie mogą zrobić tradycyjne metody/lekcje angielskiego?

Pewność siebie! Dawanie uczniom pewności siebie do używania hiszpańskiego to najważniejszy czynnik. Genki burzy „barierę nieśmiałości” i zachęca skutecznie do mówienia po hiszpańsku. Materiał, który jest używany podczas lekcji hiszpańskiego jest świeży oraz bardzo ​atrakcyjny.Dodatkowo Kurs Genki realizuje różne cel:
Językowy – zapewnia dziecku solidną podstawę słownictwa niezbędną do rozumienia i pewnej komunikacji w języku hiszpańskim, jak również do rozwoju rozpoznawania liter w ramach przygotowania do czytania i pisania;
Edukacyjny – pomaga dziecku w przystosowaniu do zajęć w klasie, pozwala też nabyć i rozwijać umiejętności motoryczne kontrolowania ołówka, obsługi komputera i słuchania;
Społeczny – uczy dziecko dzielenia się i czekania na swoją kolej, ćwiczy współpracę i pracę w grupie z innymi dziećmi, a także umiejętności rozpoznawania i obserwacji niezbędne w dalszej edukacji.

A co Wy wybraliście w tym roku szkolnym dla swoich pociech???

1 komentarz:

  1. If they still move perfectly, the problem is with the display screen display, not the machine. Improper lubrication can lead to machine components sticking or best toilet plungers not shifting as easily as they need to}. Both overheating and a lack of air also can trigger problems like material movement during the course of.

    OdpowiedzUsuń