Zrób to sam - kreatywny domek do ogrodu Little Tikes

Zabawy z dzieckiem w ogrodzie

Dawno nas nie było, dzieciaki spędzają wakacje w domu, a Antek miał cały wolny miesiąc od przedszkola. Niestety nie ma mnie zbyt wiele w domu, ostatnio ciężko i dużo pracuję.
Kiedy dziewczyny opiekują się w domku swoim małym bratem, po wszystkich możliwych zabawach klockami, po układaniu puzzli, rysowaniu, często wkrada się nuda.


Znalazłam na to sposób, by umilić swoim dzieciom czas, kiedy czekają na mnie w domu.

Domek w ogrodzie?

Kiedy byłam mała budowałam swoje bazy z koców w mieszkaniu, siedziałam tam i świetnie się bawiłam godzinami, miałam tysiące pomysłów na zabawę.
Kiedy zostałam mamą zaczęłam marzyć o takiej bazie dla swoich dzieci, o domku na podwórku, to w końcu marzenie każdego dziecka, które warto spełnić.


Zrób to  sam - Kreatywny Domek do ogrodu Little Tikes

To domek, który pokocha Twój maluszek, to domek który pobudzi wyobraźnię każdego dziecka. Jest kolorowy, ma dużo elementów i zawsze jest przy nim coś nowego do zrobienia.
Znalazłam go w sklepie www.brykacze.pl
Podoba mi się, że dzięki niemu, moje dzieci przebywają więcej na powietrzu, pobudzają kreatywność, poprawiają sprawność manualną.
Dzieci w domku mają różne pomysły na zabawy, zanoszą koce, poduchy i czytają książki, bawią się w dom.
Czasem domek zamienia się w komisariat policji i mój syn zamyka rabusiów do aresztu, moje dzieci są cały dzień na świeżym powietrzu..


Jak wygląda złożenie domku?


Zadaniem rodzica jest  zbudowanie konstrukcji, ramę i dach, tak by zadbać o bezpieczeństwo swoich pociech.
Dzieci  dostają śrubokręt, wkrętarkę, różnej struktury panele i dużo małych śrubek, które wkręcają w konstrukcję.Jak będzie wyglądał domek, zależy tylko od wyobraźni naszego dziecka.
Okna, drzwi i panele, może wkręcać i wykręcać stokrotnie i zmieniać wciąż wygląd całego domku.
W ten o to sposób mój synek został małym szczęśliwym budowniczym, ćwiczy swoje małe rączki i poprawia sprawność manualną.Warto mieć taki domek na swoim własnym podwórku, dzieci świetnie się bawią razem, mamy swój własny plac zabaw. Moje dzieci rozkręcają i skręcają wciąż na nowo płytki.

Na razie nuda już się nie wkrada w nasze letnie dni.

Jakie masz jeszcze zalety?

Domek jest lekki, bez problemu można zmienić jego miejsce, na przykład uciekając ze słońca  najważniejsze dla każdego rodzica - łatwo się go czyści z zabrudzeń.

Jako mama trzylatka uważam, że dziecko powinno wciąż poprawiać sprawność manualną, a wkręcanie, łapanie śrubek, wkładanie w małe otworki, właśnie ćwiczy małe rączki.

I jeszcze jedno, już  niedługo na Fanapge'u Brykacze.pl ruszy konkurs, zatem warto obserwować ten profil.

Zaglądajcie tam często, konkurs tuż, tuż.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz