To, czego potrzebuję - J. Daniels

 Najnowsza powieść autorki J.Daniels,

Nie czytam często romansów, niestety sięgnęłam po kolejny, tym razem bez rozczarowań. Czyta się lekko i nawet przyjemnie.
 Jest to kolejny tom, wcześniej, nie czytałam książek autorki, na szczęście można przeczytać ta książkę, bez czytania poprzednich części.

Riley Tennyson nigdy nie uważała się za piękność. Kiedy więc CJ Tully, przystojny policjant, zagaduje ją przy barze podczas wesela jej brata, nie może uwierzyć, że to może być coś poważnego. Spędzoną z nim upojną noc uważa za błąd.

Dodatkowo utwierdza się w tym przekonaniu po powrocie z weselnej imprezy, gdy Richard, prawie jej były chłopak, wyznaje, że wciąż darzy ją uczuciem. Dziewczyna postanawia zapomnieć o namiętnych chwilach z policjantem i wieść przykładne życie z chłopakiem, ale serce i niespodziewane zdarzenia nie pozwalają jej na to. Riley zachowuje się z dystansem wobec CJ-a, tylko jak długo może jej się to udawać, gdy mężczyzna śpi w pokoju za ścianą...Książka wiele łez nie wyciśnie, znajdziemy w niej kilka scenek erotycznych i wszystko to, czego szukamy w romansach.
Wydawnictwo Edipress.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz