Puzzle z Puciem

Dzisiaj pokażę Wam najnowsze puzzle dla najmłodszych,


od Wydawnictwa Nasza Księgarnia.
Na pewno znacie bohatera książki Marty Galewskiej-Kustry, ulubieńca nie tylko dzieci, rodzice też go bardzo lubią, za prawidłowy rozwój naszych pociech.
W dniu 27 lutego wejdą do sklepu kolorowe puzzle z Puciem, my dostaliśmy je tuż przed premierą.

Antek skończył w tym tygodniu trzy latka, to idealny prezent dla niego. Bardzo lubi obrazki, których autorką jest Joanna Kłos.

 

Pucio Co tu pasuje?


W pudełku znajdziemy pięć zestawów do ułożenia, dziecko przygląda się dużemu obrazkowi, dziecko myje zęby, na rysunku jest szczoteczka do zębów, pasta, ręcznik, mydło teraz musi odnaleźć pasujące elementy i połączyć z dużym obrazkiem.
Zadajemy naszemu dziecku pytania: Co robi Pucio? Pucio myje ząbki szczoteczką i pastą do zębów. Pokażesz pastę i szczoteczkę?
Antek po dwóch dniach potrafi sam dopasować obrazki, za pierwszym razem układał jako zwykłe obrazki, aby tylko połączyć fragmenty. Pokazałam, że te elementy tu nie pasują, bo każdy obrazek ma co innego. Pucio robi coś innego na każdej dużej części.

Zestaw jest przeznaczony dla dzieci w wieku 2+, rozwija spostrzegawczość, mowę i pobudza do myślenia.Pucio Czego brakuje?


W pudełku znajdziemy 10 zestawów do połączenia, na obrazkach Pucio wykonuje jakąś czynność ale czegoś brakuje, dziecko musi poszukać brakującego elementu.
Pucio jest na boisku i brakuje piłki, Pucio jeździ na rowerze i brakuje kasku.
Pucio


W pudełku znajdziemy trzy obrazki w rozmiarze 20x20 o różnym stopniu trudności, składają się z róznej ilości elementów 24, 20 i 16
Obrazki przedstawiające Pucia i jego rodzinę powstały specjalnie do puzzli.

Nam bardzo spodobał się pomysł umieszczenia bohatera książek w układankach, teraz nauka będzie jeszcze zabawniejsza.


Wydawnictwo Nasza Księgarnia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz