Wróżba z kart tarota, potrafi zmienić twoje życie

Wierzysz we wróżby?


Przez ostatni miesiąc żyłam w strasznym stresie, z nerwów nie spałam, nie jadłam, schudłam 7 kg, każdego dnia rozmyślałam o nim, o swoim życiu i dzieciach.
Zasypiałam modląc się by nie przyszedł do mnie tym razem we śnie. Śnił mi się razem z nią, przez ostatnie tygodnie przeżyłam najgorszy koszmar mojego życia. Cały mój świat został zburzony, straciłam poczucie bezpieczeństwa, a moje dzieci straciły wszystko.

Chciałam tylko żeby wrócił do nas, do domu. Chciałam by ten koszmar się już skończył i żeby wszystko wróciło do normalności.

Nikt nie potrafił mi pomóc, zostałam ze wszystkim sama w czterech ścianach, zamknięta w swoim własnym więzieniu, które sama zbudowałam przez te wszystkie lata, zajmując się tylko dziećmi i poświęcając swoje życie rodzinie. Nie mogłam nigdzie wyjść do ludzi, z kimś pogadać, wyżalić się ze wszystkiego, każdego dnia moja depresja i rozpacz rosły.

Pewnego dnia znalazłam post na facebooku, ktoś szukał osoby która wróży z kart tarota, rozwinęłam komentarze i znalazłam Anię.

Napisałam do Ani, za chwilkę rozmawiałyśmy przez telefon okazało się, że mieszka w Warszawie i może do mnie przyjechać. Umówiłyśmy się na spotkanie.

Bardzo bałam się co powiedzą karty ale wiedziałam, że tego właśnie potrzebuję, chciałam wiedzieć co mnie czeka.

Ania jest tak cudownym człowiekiem, widzi i czuje osobę, której wróży. Czytała z mojej duszy jak z otwartej książki. Rozkładała karty i mówiła o moim życiu, wszystko się zgadzało. Ja wierzę w karty tarota, taka wróżba jest po to, by móc coś jeszcze zmienić w swoim życiu, by wybrać inną, lepszą drogę i odnaleźć prawdziwe szczęście.

Dostałam od Ani wróżbę na cały rok i ogromnego kopa do działania, by zawalczyć o siebie i swoje zdrowie.

Korzystacie z horoskopów i wróżb?

Jeśli masz problem, to ta osoba na pewno pomoże Tobie je rozwiązać i wskazać odpowiednią ścieżkę.

Ania wróży również przez telefon, więc śmiało możecie korzystać z dobrych porad, telefon do Ani tel.502915245

Jeśli macie jakieś pytania odnośnie wróżenia przez Anię, to z chęcią odpowiem.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz