Idealne loki? Teraz to proste.

Dzisiaj przedstawiam Wam sposób na idealne loki.

 Mam proste włosy, moje córki również.
Jak większość kobiet, które mają proste włosy, marzyłyśmy wszystkie trzy, o pięknych i idealnych lokach.


Próbowałyśmy robić je z wałków, gąbek, a nawet ze szmatek, nigdy nie wychodziły idealne. Były za mało lub za bardzo poskręcane.

Przed Świętami dostałam Lokówkę automatyczną Philips StyleCare -  MoistureProtect, to był świetny pomysł na prezent, ponieważ spełniły się nasze kobiece marzenia.


Wiecie dlaczego ona jest wspaniała?
Nagrzewa się bardzo szybko, a zrobienie idealnych loków trwa tylko 10 minut. Tak, w kilka minut powstaje nowa fryzura, szybciej jak u fryzjera. Ma same zalety, które za chwilę opiszę. Moje dziewczyny są bardzo zadowolone, a ja również.

Automatyczna lokówka Philips StyleCare Prestige, to urządzenie idealne dla każdej kobiety, która marzy o pięknych i trwałych lokach. Innowacyjny system pozwala nawinąć dwa razy więcej włosów za jednym razem.

Loki powstają tylko dzięki jednemu przyciskowi, który nawija włosy na wałek, na lokówce znajdziemy trzy ustawienia temperatury ( 170-190-210 ) i trzy ustawienia zegara (12 - 10 - 8s ) i trzy ustawienia kierunku kręcenia loków ( prawo, lewo i naprzemiennie).
 Dzięki temu możemy tworzyć swoje wymarzone fryzury. Loki delikatne lub mocniejsze, o różnym skręceniu włosa.


Lokówka z otwartą konstrukcja, niczym kwiat tulipana, pozwala na łatwe umieszczenie włosów, dwie pionowe klamry przytrzymują włosy i nawijają na wałek, który cały czas się obraca. Włosy się nie zaplątują, po usłyszeniu sygnału, można opuścić na dół lokówkę, nasze loki są gotowe.
Inteligenta technologia wzmacniania loków tworzy je w łagodnej temperaturze. Wałka ceramiczny z keratyną,  zapewnia nam lepszą pielęgnację włosów.


I najważniejsze, teraz już nie poparzysz sobie palców tworząc swoja fryzurę, ponieważ konstrukcja lokówki jest tak ulepszona, że wszystkie gorące elementy są w środku, na zewnątrz lokówka nie nagrzewa się.Odkąd posiadamy lokówkę, nasze fryzury powstają tylko w domu, nie straszny nam bal, dyskoteka czy inna impreza, na której trzeba wyglądać idealnie. Nasze loki wyglądają idealnie, są trwałe, wyglądamy tak jakbyśmy wyszły  prosto z salonu fryzjerskiego.

 Jeśli zastanawiasz się nad kupnem lokówki, to szczerze Ci ją polecam, jest naprawdę warta swojej ceny, łatwa w użyciu, a trwałe i piękne loki powstają w kilka minut, zależnie od długości włosa, będziesz na pewno zadowolona jak my.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz