A może ucieczka do Grecji?

Lubicie zimową aurę?

Lubię zimę ale tylko wtedy, kiedy spadnie pierwszy świeży śnieg, wszystko chowa się w białym puchu, przykrywa szare ulice i długie smutne szare dni.


Wszystko staje się jaśniejsze, nawet szare myśli. Ostatnio zasypało śniegiem różne miasta w Polsce, niestety nie nasze miasto, chociaż tak bardzo czekaliśmy z dziećmi na bitwę śnieżkami. W Warszawie wciąż są szare ulice i nasza szara smutna codzienność. Szkoła, dom, nauka, obowiązki i nie ma czasu na przyjemności.

Bardzo jestem zmęczona obowiązkami domowymi, trójka dzieci na mojej głowie, szkoła, sprawdziany, kłótnie dzieciaków oraz smutne zakończenie roku w moim życiu sprawiły, że zaczynam tęsknić za wakacjami, za radosnym śmiechem i świetną zabawą moich dzieci, za piaskiem na złotej plaży, za słonym morzem i ogromnym ciepłym słońcem, który nas rozgrzewa na cały rok.

Kocham lato za wolny czas od szkoły, staram się  go zawsze wykorzystać dobrze i spędzam każdy dzień z dziećmi, nigdy nie wyjeżdżałam z nimi za granicę, zawsze spędzaliśmy wakacje w Polsce, tym razem postanowiłam poszukać czegoś innego, nie wiem czy gdzieś wyjedziemy ale przeglądam
 w te szare i smutne dni kolorowe strony  z propozycjami na wakacje, jeszcze nie zastanawiam się nad jakimś konkretnym kierunkiem. Jest tyle miejsc na świecie, że samodzielnie nie potrafiłabym wybrać.
Macie doświadczenia z biurem podróży ITAKA?
Koniecznie dajcie znać jakich powinnam unikać, a może macie godne polecenia inne biura.
Jakie wybrać najlepsze?


Tyle mam pytań do dzieci o kierunek ale każdemu podoba się co innego, inny kraj, inna narodowość gdybym miała taką możliwość, zabrałabym je w podróż dookoła świata i każdy byłby zadowolony.

Nasze wieczory przeznaczamy więc na filmy, ostatnio oglądałyśmy Moje wielkie Greckie wesele, bardzo spodobał nam się ten klimat, więc może tam udamy się na wspólną pierwszą podróż. Piękne błękitne morze robi na nas ogromne wrażenie, mogłabym siedzieć na plaży godzinami i przyglądać się zabawie moich dzieci, kraj słońca, oliwek i cytrusów o zapachu wiecznego lata.

Myślę, że to będzie dobry wybór kierunku.
A Wy myślicie już o wakacjach??

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz