Nowości ksiązkowe dla maluchów - Wydawnictwo Babaryba

Książki od Wydawnictwa Babaryba uwielbiamy

od dawna, a raczej uwielbia je mój synek. Właśnie ukazały się nowości, które polecam dla maluchów pod choinkę. Mój synek przepadł kolejny raz w ich książkach, przez pierwszy tydzień z ogromnym uwielbieniem oglądał wielkoformatową książkę  "Pociągi "- Stephana Lompa, potem zaginął w świecie zawodów w książce "Zawodowy zawrót głowy" -  Richard Scarry, to jego ulubiony autor. Kocha jego książki i ilustracje, a najbardziej cieszą go strony z wozami strażackim, policyjnymi i pociągami.

 


Pociągi - Stephan Lomp


Co znajdziemy w książce?
Bohaterzy z książek: Auta, Na budowie, Samoloty podróżują pociągami, dzieci znajdą różne pociągi, pendolino, pociąg towarowy z węglem. Dzieci, a szczególnie chłopcy kochają wszystkie maszyny, możemy dla nich ułożyć na podstawie rysunków swoje historie, a jest ich bardzo dużo.
Z takiej książki, ucieszy się każdy mały chłopiec, a może i dziewczynka, która też lubi pociągi.Zawodowy zawrót głowy - Richard Scarry


Tak jak pisałam, książki tego autora to u nas prawdziwy hit. Tym razem mieszkańcy miasta Zawodowice ciężko pracują, bawią się i odpoczywają.
Razem z dziećmi poznajemy postacie z książki i ich zawody.  Poznamy burmistrza Grubarybę, rolnika, sprzedawcę, górnika, pilota, kapitana, inżyniera, krawca, kowala, malarza, doktora, strażaków, stolarza, listonosza, policjanta, lodziarza. 
Jak wygląda praca w elektrowni, w kopalni, lub z drewnem?
Jak wygląda podróż samolotem, a jak pociągiem?
Jak wygląda praca w szpitalu, a jak praca strażaka?
Zapracowani mieszkańcy pokażą nam jak wygląda ich dzień w pracy.
Porysuj mnie - Herve Tullet 

To interaktywna książka dla najmłodszych, wystarczą kredki lub ołówek plus dziecięca wyobraźnia. Ta książka jest pełna zadań, w której nasze dzieci mogą rysować. W tej książce znajdziemy kolorowe kropki ze znanych książek Tulleta.

Wydawnictwo Babaryba


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz