Pomysł na prezent - dla dziewczynki

Szukasz pomysłu na prezent dla dziewczynki?

Nie ma co się oszukiwać, czas leci jak szalony, więc to idealna pora na szukanie prezentów dla swoich pociech. W końcu jest już połowa listopada.
Dzisiaj mam kilka pomysłów na prezent dla dziewczynek.


 Nigdy nie miałam problemu z wybraniem prezentów dla swoich córek, od małego bawiły się wszystkim zabawkami, lalki, klocki, puzzle i samochody, co tylko wpadło w małe rączki. Kiedy podrosły, robił się problem, starsza córka wolała lalki, młodsza bardziej interaktywne zabawki, nie można już było kupować tego samego, a i tak rodziły się kłótnie o zabawki.


Jeśli masz córki, to wiesz na czym polega problem. Dzisiaj pokażę ci trzy różne interaktywne lalki, którymi mogą już bawić się dziewczynki, które skończyły 3 latka. Lalki są bardzo sympatyczne i bardzo słodkie, spodobają się na pewno każdej małej dziewczynce.

Dzidziuś z mlecznymi ząbkami

Ten mały słodki bobas, ma dwa małe ząbki, mięciutki brzuszek i jest bardzo lekki, po naciśnięciu na brzuszek wydaje dźwięki, płacze i śmieje się. W pudełku znajdziemy akcesoria, smoczek, szczotka do zębów i kubek do płukania, dziecko może umyć mu ząbki, a przy okazji nauczyć się podczas zabawy, prostych nawyków. Antka bardzo zaciekawiły ząbki lalki, umył ząbki jej małą szczoteczką. Było naprawdę wesoło, bo wcześniej, jak to on, bał się zajrzeć do pudełek, wystraszony nowościami.Słodka Kuchareczka

Lalka dla każdej dziewczynki, która lubi pomagać mamie lub babci w kuchni.  Gotowanie jest przecież bardzo ciekawe, a lalka jeszcze bardziej zachęci do zabawy i pomocy. 
Lalka ma długie włosy, czapkę, fartuszek i rękawicę, do zestawu dołączona jest książeczka kucharska, jak dla prawdziwej małej gospodyni, wyczaruje z niej smaczny przepis. Po naciśnięciu na brzuszek nasza śliczna lalka zachęca do mycia rączek, do jedzenia owoców i do przygotowania smacznych przekąsek. Śpiewa dwie piosenki i recytuje wierszyk. Do zestawu dołączone są cztery kolorowe foremki, nie próbowałyśmy ich jeszcze użyć do przygotowania wypieków ale na pewno nie jedna dziewczynka będzie chciała wypróbować ich ze swoja mamą.


 

Mądra Przyjaciółka

Lalka ma aż 10 sensorów, gdy podniesiesz rączki do głowy, nóżek, oczu, czy buzi mówi 30 zdań.  Ma jak pozostałe interaktywne, miękki brzuszek, słodką buzię i długie włosy, które są spięte w dwa kucyki. W zestawie dołączony jest lizak, nie ma co się dziwić, w końcu to mała słodka laleczka.

Z lalką każda mała dziewczynka nauczy się, rozpoznawania części ciała, literek i cyferek.


O takich lalkach marzyłam jako mała dziewczynka ale takie cudowne zabawki można było tylko kupić za granicą lub w pewexie. Na szczęście te czasy już się dawno skończyły i teraz nasze dzieci mają bardzo ładne i ciekawe zabawki. Wybór jest ogromny, a my rodzice możemy tylko zazdrościć i bawić się ze swoimi pociechami.
Jeśli chcecie poznać więcej lalek zajrzyjcie tutaj.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz