Ksiązki dla najmłodszych - Egmont

Dzisiaj przychodzę z książkami dla najmłodszych dzieci.


Zbliżają się Mikołajki i Święta, te książki idealnie wpasują się w prezenty pod choinkę. Literatura dla najmłodszych z serii Złota Kolekcja Bajek i z serii Nowa kolekcja Bajek, spodoba się każdemu maluszkowi.


Złota Księga Bajek  to zbiory różnych, krótkich opowieści dla najmłodszych, z pięknymi kolorowymi ilustracjami. Znajdziemy tutaj przygody naszych ulubionych postaci z bajek.

O przygodach Binga i Przyjaciół


Binga zna każde małe dziecko, to wesoły, czasem nieporadny króliczek, który chodzi do przedszkola, razem z przyjaciółmi opowiada, co wydarzyło się każdego dnia i czego nauczył się z tej lekcji.
Historyjki oparte są na odcinkach, które można obejrzeć w telewizji. Najzabawniejsza historia dla mojego malucha z tej książki, to oczywiście ubrudzony bucik Króliczka. Antek strasznie się ubawił.
Historyjki są krótkie i zrozumiane, spodoba się fanom Binga.

O przygodach Maszy i Niedźwiedzia


Maszę chyba zna każda dziewczynka. W tej książce znajdziemy 13 opowiadań opartych na serialu dla dzieci. Niedźwiedź opiekuje się Maszą, a dziewczynka ma bardzo dużo pomysłów na zabawę. Co tym razem ich spotka, musicie przeczytać sami.
Książka idealna dla każdej małej dziewczynki.

Nowa Kolekcja Bajek to zbiór opowiadań dla najmłodszych, znajdziemy w niej kolorowe strony do oglądania i krótkie historie do czytania.

Miki i Przyjaciele


Tych bohaterów nie trzeba przedstawiać, znają ich rodzice, a nawet dziadkowie. Myszka i Miki razem z przyjaciółmi zaprasza do czytania 6 opowiadań. Zaproszą nas na piknik, na oglądanie horrorów, na urodziny, z nimi nie będziesz się nudzić. 127 kolorowych stron, zapewni każdemu trochę zabawy.


DC Super Friends

Książka dla chłopców i dla dziewczynek o najlepszych bohaterach filmowych. Batman i Superman uratują Metropolis, A Super Zwierzaki wezmą udział w konkursie. Książka dla dzieci, które lubią super moce, walkę ze złem.
Książka w twardej okładce, z dużą czcionką idealna dla początkujących w czytaniu, w środku znajdziemy do przeczytania aż 5 różnych historii.

Wydawnictwo Egmont

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz