Karuzela - Paulina Świst

Początek nowej serii, w tym samym dobrym klimacie.Karuzela Pauliny Świst, to pierwszy tom nowej serii. Wraca do nas z najnowszą książką, utrzymując wciąż swój styl. Ostry seks, język i jazda, będą nam towarzyszyć również w nowej serii.
 O wcześniejszej serii pisałam już na blogu, byłam nią mile zaskoczona. Kończąc czytać każdą kolejną książkę, chciałam więcej i więcej, od tego czasu jestem uzależniona od jej treści.

Jestem uzależniona od Pauliny Świst!

Autorka odniosła ogromny sukces, sprzedała ponad ćwierć miliona egzemplarzy swoich powieści. Jedni narzekają na proste słownictwo, inni ją kochają. Ja należę, do drugiej grupy.


Paulina Świst, to pseudonim literacki, tak naprawdę jest adwokatem, prowadzi kancelarię adwokacką we Wrocławiu, pełni rolę obrońcy w postępowaniach sądowych. Od spraw kradzieży, po procesy zorganizowanej przestępczości.

Takie informacje podaje nam Wydawnictwo ale jak jest naprawdę, możemy się tylko domyślać. W końcu jest to Kobieta bez twarzy, która świetnie się ukrywa przed całym światem i swoimi fanami, a ma ich naprawdę wiele.Wracając do najnowszej książki, mam wrażenie, że jest lepsza niż pozostałe, treść jest utrzymana na wysokim poziomie, złego słowa na pewno ode mnie o niej  nie usłyszycie.

O czym jest  najnowsza Karuzela?


Kolejny raz wkraczamy do świata prawa, tym razem bohaterowie książki to prawnicy. Piotr i Ola, rozkręcają karuzelę, zamierzają się wzbogacić, na przekrętach z vatu, w krótkim czasie chcą zdobyć grube miliony.

Znają się jeszcze z czasów studenckich, są dobrymi przyjaciółmi.

Ona ma męża hazardzistę i pragnie rozwodu, lubi seks, alkohol i narkotyki.
On jest w nieszczęśliwym związku, z kobietą której nie potrafi zostawić.
 Liczy się dla nich tylko kasa i dobra zabawa, połączy ich także ostry seks.

Interes kwitnie w najlepsze, gdy pojawia się nagle ktoś z przeszłości i zaczyna mocno mieszać w interesach, usuwając członków grupy. Olka trafia do więzienia, Piotr ukrywa się na Śląsku, ktoś chce go zniszczyć.


W książce znajdziemy Lilkę i Kingę, bohaterki które znacie z poprzednich powieści, dziewczyny są wtajemniczone w cały ten kryminalny przekręt.

Karuzela to początek świetnie zapowiadającej się serii, a każda następna  na pewno będzie jeszcze lepsza. Widać to, że nasza początkująca autorka dopiero się rozkręca.

 Świst na pewno dobrze czuje się w temacie kryminalnego świata i opowie nam, jeszcze nie jedną ciekawą historię.

Czekam z niecierpliwością na kolejne tomy i nowe serie, a wam gorąco ją polecam.
Wydawnictwo Muza


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz