Znajdź różnicę - nowości od Kapitana Nauki

Znajdź różnicę to nowa seria książeczek dla dzieci,

 małe kartonowe książki z dużymi ilustracjami, przeznaczone są dla dzieci od trzeciego roku życia,  mój syn ma dwa i pół roku i potrafi znaleźć czasem różnicę na obrazku, wystarczy tylko trochę cierpliwości, a z pomocą rodzica na pewno sobie poradzi każdy maluch.Z serii ukazały się trzy książeczki: Zwierzaki, Baśnie i  Na Podwórku.
 Ilustracje są bardzo duże i bardzo kolorowe, na całej  rozkładówce znajdziemy dwa obrazki, które różnią się trzema szczegółami.

 Na podwórku - znajdziesz obrazki, a których są znane każdemu dziecku zabawy podwórkowe, gra w klasy, hula-hop, czy gra w gumę. 
 Pamiętasz te zabawy? Ja tak, miło będzie opowiedzieć dziecku co robią dzieci na obrazku i jak przy tym świetnie się bawią. Zasady takie same jak we wszystkich książeczkach, trzeba znaleźć trzy różnice.  Baśnie - zabiorą dzieci i dorosłych do bajkowego świata, tym razem szukamy różnic na obrazkach z bajkowymi postaciami.
Książeczka tekturowa jest wytrzymała i poręczna, łatwo ją utrzyma w rączkach każdy maluch. Zabawa jak w poprzednich częściach, szukamy trzech różnic, kto jest szybki i spostrzegawczy wygra.

I ostatnia, nasza ulubiona pozycja, książeczka Zwierzaki.
Jaskrawe zabawne  zwierzaki zapraszają do zabawy, fioletowy miś, niebieski słoń, niebieski łoś. Zasady zabawy takie same, jak w poprzednich częściach całej serii.

Antoni lubi oglądać najbardziej książkę ze zwierzakami, uczymy się nowych słówek i nazw kolorów, bawić się nimi mozna na wiele sposobów, wszystko zależy od naszej wyobraźni.

Kapitan Nauka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz