Niezbędniki każdej uczennicy - planer, kalendarz.

Pierwszy miesiąc szkoły powoli się kończy,


 a ja dzisiaj pokażę Wam, niezbędnik każdej uczennicy, która uwielbia zapisywać sobie plan na każdy dzień oraz piękne kalendarze, dla mamy i córki.


Zaczniemy od planera.

Szkolnik Superdziewczyny - zorganizuj się z Emi, został przygotowany przez autorkę książek dla dziewczynek, Agnieszkę Mielech, powstał z myślą o dziewczynkach, które są w wieku szkolnym i lubią planować swój każdy dzień w szkole, w domu, na wakacjach, feriach i na podwórku.


Co znajdziemy w środku?
Autorka na samym początku, tłumaczy w siedmiu krokach jak prowadzić szkolnik.

Dziewczynki uzupełnią swoje dane, napiszą o sobie i swojej szkole, początek plenera  wygląda jak kartki  ze starego pamiętnika.
W Planerze Rocznym można zapisać najważniejsze wydarzenia, urodziny, egzaminy i planować z wyprzedzeniem.

Jest też miejsce na Plan Lekcji, a w nim miejsce na zajęcia dodatkowe i obowiązki domowe.

Każda właścicielka może wyznaczyć swoje cele na nowy rok szkolny, a później napisać co się udało zrealizować.
Każdy tydzień ma swoje motto, zaznaczamy każdy dzień  w tabelce, piszemy nazwę miesiąca i planujemy na cały tydzień, w tablece obok dziewczyny wyznaczą swoje tygodniowe cele, co jest do zrobienia, ważne notatki.

W środku znajdziemy także Prawdziwe Superdziewczyny np. Maja Włoszczowska, Maria Skłodowska-Curie i inne, mają być inspiracją dla dziewczyn.

Szkolnik Superdziewczyny to taki must have każdej uczennicy, która lubi sobie stawiać cele i je osiągać, notować by zawsze pamiętać, o klasówkach, urodzinach i innych wszystkich świętach.Wydawnictwo Wilga

A teraz najpiękniejsze kalendarze książkowe na rok 2019, dla mamy i córki od Wydawnictwa Zielona Sowa.

Kalendarz  dla dziewczynek i wszystkich miłośników książki Lewisa Carolla, wprowadzi nas w świat  przygód Alicji w Krainie Czarów, zaplanujemy każdy dzień tak by był wyjątkowy.
Kalendarz książkowy z ilustracjami Johna Tenniela i wybranymi cytatami z powieści, wprowadzą nas w magiczny czas. W środku znajdziemy miejsce na swoje dane, kalendarium, rozmówki : angielskie, włoskie, hiszpańskie, niemieckie, rozmiary ubrań i obuwia, miary, terminy wysiewu i miejsce na notatki.
Kalendarz spodoba się każdej dziewczynce.


Kalendarz dla mamy, Zielnik to propozycja dla miłośniczek przyrody, z pięknymi, akwarelowymi ilustracjami roślin i ich opisami, a także znajdziesz w nim cytaty z różnych wierszy.

 W środku znajdziemy miejsce na swoje dane, kalendarium, rozmówki : angielskie, włoskie, hiszpańskie, niemieckie, rozmiary ubrań i obuwia, miary, terminy wysiewu i miejsce na notatki.

Już nie mogę doczekać się nowego roku by móc zapełniać te piękne kartki.Wydawnictwo Zielona Sowa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz