Powrót do szkoły - wyprawka szkolna, kupuj z głową.

Jesteście gotowi na powrót waszych dzieci do szkoły?

 Nie mogę uwierzyć, że za chwilę koniec wakacji, ani się nie obejrzymy, a nasze dzieci wyruszą z z domu na rozpoczęcie roku szkolnego, wypoczęte i zadowolone po wakacjach.
Niedawno wróciliśmy z wakacji, dopiero co pakowałam walizki, cieszyliśmy się piaskiem na złotej plaży Gdańska i wyjątkowo ciepłą wodą w Bałtyku. Nasze wspomnienia wciąż są ciepłe i świeże, jak ciasto które niedawno wyjęłam z piekarnika i które tak szybko się skończyło.
Tak kochani, to już końcówka wakacji, za chwilę nowy rok szkolny.

Nie zdążyłam jeszcze przygotować albumu ze zdjęciami z wakacji, a już zmuszona jestem przestać myśleć o lecie i zaczynam poszukiwania szkolnych plecaków, kredek, flamastrów, piórników i strojów na W-F. Jestem poszukiwaczem wszystkich akcji promocyjnych w temacie - Back to school.

Przeglądam promocje w gazetkach, które ktoś wrzucił do skrzynki, ale to tylko zwykłe jedzenie, a ja aktualnie szukam ubrań i rzeczy do szkoły.

Nie lubię jeździć w ciemno do sklepu i szukać dopiero na miejscu, czegoś, czego nie ma lub nie widać na sklepowych półkach, lubię wiedzieć gdzie znajdę coś ciekawego i potrzebnego na teraz,  już nie mówiąc, że chciałabym zaoszczędzić trochę grosza.

Nie wydaję kasy bezmyślnie, mamy dużą rodzinę, więc zawsze szukam promocji. Wchodzę na strony internetowe sklepów, w poszukiwaniu prawdziwych perełek, niestety na tym tracę dużo czasu,  nie zawsze w sklepie znajduję to co chcę i jestem zmuszona kupić to co jest, a nie to co bym chciała ale koniec z tym!


Znalazłam ostatnio bardzo fajną aplikację Blix, to taka jedna wielka gazetka z promocjami i nowościami z różnych sklepów.

Znacie ją?

Polubiłam ją za aktualne gazetki, za dużą ilość sklepów w jednym miejscu, w których zawsze kupuję, wystarczy dodać w zakładce: Moje ulubione sklepy - sklepy, które ciebie interesują, będą wyświetlać się na samej górze, dzięki temu widzisz aktualne nowości i nie tracisz czasu na poszukiwania w internecie.

Moje życie stało się łatwiejsze odkąd mam Blixa, nie czuję się w sklepie zagubiona poszukując czegoś na sklepowych półkach, zawsze mogę zerknąć na telefon, mam wszystkie gazetki zawsze przy sobie, a najciekawsze promocje zapisuję w galerii zdjęć, więc mam ściągawkę pod ręką.

Przestałam zbierać makulaturę, do tego stałam się bardziej zaradna w wyszukiwaniu promocji, dzięki temu oszczędzam pieniążki i mogę odkładać na następne wakacje.

Aplikacja ułatwi życie każdej mamie, nie tylko w temacie szkoły, znajdziesz w Blixie takie sklepy jak:  Kaufland, Biedronka, Lidl, Auchan, Deichman, Abra Meble, Black Red White, Castorama, Hebe, Home&You, Ikea i wiele innych. Z nią zawsze będziesz  mądrze kupować, oszczędzisz  czas i pieniądze.

Ja już kupiłam trochę artykułów szkolnych, w biurku pełno kolorowych zeszytów, w szafie wiszą nowe ubrania, teraz czekam na promocje szkolnych plecaków.

A Wy jesteście już gotowi do szkoły?


Aplikację Blix możesz pobrać TUTAJ , jest całkowicie darmowa.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz