Bezpieczny powrót do szkoły + konkurs
Twoje dziecko we wrześniu wybiera się do szkoły? Ten wpis jest dla Ciebie.

Pamiętam ile stresu miałam,  jak najstarsza córka zaczynała przygodę ze szkołą, ile ja miałam obaw, chyba o wszystko, z młodszą było to samo. Znasz te uczucie?
Początkujące klasy miały zajęcia szkolne w godzinach popołudniowych, więc ze szkoły zabierałam je codziennie przed siedemnastą, trochę późno by mieć czas na spotkania z kolegami po lekcjach i wspólne zabawy.

Teraz mam duże dzieci, co jest dużym plusem, mogą samodzielnie wyjść z domu do szkoły i najważniejsze, wracać  same po skończonych zajęciach szkolnych.

Lekcje trwają od samego rana, ale po lekcjach jest dużo zajęć dodatkowych, w okresie jesienno- zimowym wracają do domu, kiedy jest ciemno i zawsze się o nie martwię, niebezpieczeństwo dla mnie czyha  za każdym ciemnym rogiem.

Czasem przesadzam ale takie są właśnie mamy, nieustannie się o martwimy o wszystkich. Nie ma co się dziwić jest tyle zagrożeń o których się głośno mówi, nie będę ich wszystkich wymieniać, bo na pewno też słyszeliście w radiu, telewizji  lub czytaliście w  gazetach.
Zdarzyło się wam, że wasza pociecha nie wróciła na czas do domu?
U mnie niestety zdarza się to często z różnych powodów.

Najgorzej spóźnia się do domu najstarsza córka, powodów jest bardzo wiele, a to się zagadała, poszła na dodatkowe lekcje, pomagała nauczycielce w przygotowaniu dekoracji do przedstawienia szkolnego. Milion spóźnień i milion wymówek.

Ja w tym czasie tracę głowę i nerwy, jest tyle zagrożeń, które mogą spotkać na swojej drodze moje dzieci, które cały czas mam przed oczami, a w myślach od razu pojawia się pytanie: czy coś się stało?

Dziewczyny nie mają telefonów komórkowych, uważam że jeszcze przyjdzie czas na to.
Szkołę mamy dosyć blisko, jeśli chce zostać na boisku dłużej informuje mnie dzień wcześniej, że zostaje po lekcjach.

Czemu jestem przeciwna i nie kupię im telefonów ?
 W szkołach dzieci robią sobie zdjęcia telefonem, a później umieszczają je w internecie ( czasem wyśmiewając się z innych dzieci), wchodzą i szukają pomocy naukowych na lekcjach, piszą wiadomości i zerkają bez przerwy na swój telefon, chcę na razie tego uniknąć, w domu korzystają z internetu ale mam swoje córki pod kontrolą i wiem co robią w internecie.
I chociaż dzieci próbują mnie przekonać do komórek, to nie mają wystarczających argumentów by mnie przekonać do zakupu.

Wpadłam ostatnio na świetny pomysł tuż przed rozpoczęciem roku szkolnego, znalazłam w sklepie bezpieczna rodzina , wodoodporny zegarek z lokalizatorem GPS dla dziecka, który pozwoli Ci zadzwonić do dziecka i widzieć jego pozycję na mapie, z tym zegarkiem moje dziecko będzie bezpieczniejsze, a ja nie będę się niepotrzebnie zamartwiać. Opowiem ci trochę o nim i jego funkcjach, co mi się najbardziej spodobało w nim.Zalety zegarka GPS Locon :


1. Połączenia telefoniczne - to ja dodaję numery telefonów z poziomu aplikacji, wiem kto dzwoni do mojego dziecka, i gdzie dzwoni, może zadzwonić tylko do osób które ma na liście.
2. Lokalizator GPS - wiem, w którym miejscu jest moje dziecko, to jest najlepsza funkcja w tym zegarku, od dzisiaj nie muszę się martwić o najstarszą córkę. Wiem gdzie przebywa i chodzi.
3. Mogę nasłuchiwać co się dzieje w otoczeniu córki, czy nie zagraża jej bezpieczeństwo, w tym czasie nie pojawia się nic na wyświetlaczu.
4. Przycisk S.O.S - pozwala dziecku na powiadomieniu osób, które ma w książce telefonicznej o zagrożeniu, podając miejsce w którym aktualnie się znajduje
5. Kiedy dziecko zdejmie zegarek z ręki, lub zmieni lokalizację, rodzic dostaje powiadomienie.
6. W zegarku znajduje się bezterminowa karta SIM, dostajemy numer telefonu  z nielimitowaną transmisją danych na lokalizowanie w usłudze Gdzie jest Dziecko. Oczywiście wymaganą czynnością jest wykupienie pakietu u swojego operatora, aby nasza aplikacja Gdzie Jest Dziecko mogła zostać aktywowana podczas dodawania urządzenia do konta. Koszt zależy od operatora.

Sklep Bezpieczna Rodzina. Zadbaj o bezpieczeństwo Twoich bliskich.


Jeśli chcesz poznać inne produkty lub dowiedzieć się więcej o urządzeniu to koniecznie zajrzyj  do sklepu sklep.bezpiecznarodzina.plJa już jestem gotowa na bezpieczny powrót moich dzieci do szkoły. A ty?

Mam dla Was Konkurs gdzie do wygrania jest wodoodporny niebieski zegarek z GPS.

KONKURS

Wejdź na post konkursowy, który jest tutaj <kliknapisz dla kogo chcesz wygrać, imię i wiek dziecka.
Zaproś do zabawy 3 swoich przyjaciół, oznaczając ich w poście
Udostępnij informację o konkursie na FB.
Teraz pozostaje czekać na wyniki.
Konkurs trwa od 28.08 do 04.09.2018
Nagroda:
Locon Wodoodporny niebieski zegarek z GPS


Regulamin: 

1. Sponsorem i organizatorem konkursu jest Locon sp. z o.o., a współorganizatorem blog.
2. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook, ani z nim związany.
3. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w ciągu 7 dni od zakończenia konkursu.
4. Zwycięzcy zostaną wybrani przez współorganizatora i sponsora na podstawie subiektywnej oceny dotyczącej aktywności danego uczestnika konkursu w trakcie jego trwania.
5. Wysyłka nagrody tylko na terenie kraju.
6. Nagrodą w konkursie jest:
Locon Zegarek wodoodporny GPS dla dzieci GJD.03
7. Biorąc udział w konkursie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych i akceptację polityki prywatności strony kurnikowo.pl
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz