Tu jesteśmy - zostań kosmicznym odkrywcą - Aleksandra i Daniel Mizielińscy


Tu jesteśmy Kosmiczne wyprawy, wizje i eksperymenty

 

Jak odkryć Wszechświat?
Z tą książeczką odkryjesz tajemniczy świat, przy którym nasza  Ziemia jest naprawdę maleńka. Każdy mały odkrywca ucieszy się z tej książeczki, nie tylko mali fascynaci kosmosu.


Dzieci zadają bardzo dużo pytań, są bardzo ciekawe i chcą dobrze poznać taczający ich świat. Dziewczyny również zadawały pytania o kosmosie, ta książka edukacyjna jest świetnym rozwiązaniem, możemy przybliżyć się do gwiazd.


Jak wygląda świat na górze? Jak daleko jest Jowisz?Czasem pytania stały się trudniejsze i przyznam się, że nie znałam odpowiedzi, nie wiem jak wygląda życie poza naszą Planetą.

Nie wiem czy są jakieś stworzenia, co jedzą, jakim językiem się porozumiewają, a właśnie tego typu pytania padały.

Autorzy Aleksandra i Daniel Mizielińscy wprowadzają nas na początku w Układ Słoneczny, tam poznajemy podstawowe informacje, zapraszają nas również do zabawy., razem z dzieckiem możemy wykonać eksperymenty.


Na każdej wielkoformatowej stronie dowiemy się czegoś nowego, przeczytamy o  gwiazdach, latach świetlnych, planetach i czarnych dziurach, ale również o życiu na międzynarodowej stacji kosmicznej, o śmieciach w kosmosie, o podróżach sond i poznamy ciekawostki dotyczące pracy astronomów.
Dowiesz się jak się przygotowują na wyprawę i poznasz różne ciekawe urządzenia.

Ta książka to świetna kopalnia wiedzy dla małych i dużych, którzy chociaż raz w życiu marzyli o podróży na Marsa lub o locie na Księżyc.

Wydawnictwo Dwie Siostry
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz