Tajemniczy mężczyzna - Kristen Ashley


Tajemniczy mężczyzna - to pierwszy tom bestsellerowej serii,


znajdziesz w niej tajemnice, zagadki i dużo namiętności, wieczór z książką  będzie miły i przyjemny.
Gwendolyn Kidd  pewnej nocy w barze spotyka mężczyznę swoich marzeń, z którym ląduje w swoim łóżku, chociaż nie wie jak ma na imię i czym się zajmuje, marzy by kiedyś został na zawsze.  Jest przystojny, seksowny, a ich nocny romans łóżkowy trwa już od półtora roku.

On pojawia się i znika.

Facet od dłuższego czasu przychodzi w nocy, zachowuje się jak złodziej, lub superman, który przenika przez ściany, wkrada się do łóżka, uprawiają dobry seks, a nad ranem znika. Jeszcze do tej pory nie zamienili ze sobą kilku zdań.

Gwen nazwała go tajemniczym M, i obiecała sobie, że zakończy to wszystko w najbliższym czasie, ale jak ma się pozbyć faceta, który sprawia jej tyle przyjemności.

Prawdopodobnie nie spodoba ci się od razu główna bohaterka, poznasz jej myśli i emocje, jest próżna i roztrzepana, czasem zachowuje się jak typowa blondynka, ogarnie się dopiero na końcu powieści.

Wracając do akcji.

Pewnego dnia wszystko się zmienia, Gwen wkracza w brutalny świat, a to wszystko za sprawą nieczystych gierek jej przyrodniej siostry, która zawsze ładowała się w kłopoty. Tym razem namieszała za dużo, ukradła dwa miliony dolarów, i zebrała mocne dowody na mafię,  tym razem jej nie wybaczą.
Poszukuje jej gang motocyklistów, mafia,  policja w Denver i Hawk ze swoimi  komandosami.
Będzie strzelanina, włamanie, podpalenie i porwanie, na pewno nie będziesz się nudzić.

Kiedy Gwen spotyka się z przystojniakami, przywódcą Gangu Śrubą oraz z policjantem z Denver, w zwykły biały dzień pojawia się TM czyli Hawk, nie może i nie chce pozwolić by przy jego kobiecie kręciło się tyle facetów. Postanawia wyjść z ukrycia decydując się na poważny związek.

A co na to powie Gwen?

Z nocnych spotkań Gwen wchodzi w  burzliwy związek, wszystko dzieje się zbyt szybko, kobieta nie wie co tak naprawdę czuje do faceta, z którym spotykała się tylko na dobry seks, chociaż marzyła o czymś więcej to w tej chwili czuje się zbyt zagubiona.
 Hawk jest prawdziwym supermanem, pojawia się wszędzie i wiecznie ratuje ją i jej rodzinę z kłopotów. Przystojni faceci z Denver mieszają jej w głowie, wszyscy pojawili się właśnie teraz i każdy z nich jest nią zainteresowany.

Z kim zostanie Gwen?
Czy pomoże swojej przyrodniej siostrze?
Musicie przeczytać sami :)


Książkę czyta się lekko i szybko, znajdziesz w niej romans, troszkę erotyku bez szczegółów, oraz wątek kryminalny, który najbardziej mnie wciągnął. Bardzo polubiłam jej bohaterów, którzy robią duże zamieszanie.Na pewno wyciągnę rączki po drugi tom, Dziki mężczyzna - w którym będę śledzić losy innego bohatera, który na chwilę pojawił się w tym tomie.


Wydawnictwo Muza

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz