Odkrywca kurzu - czyli jak dbam o czytość

Jak ważne jest dbanie o czystość i porządek w domu wie każda mama. 


Sprzątam mieszkanie każdego dnia aby utrzymać czystość, mieszkam z trójką dzieci i psem, więc naprawdę staram się by na podłodze był zawsze porządek, myślałam że dobrze to robię. Odkurzanie i mycie podłóg do tej pory mi wystarczało, myślałam - jest czysto.
Myliłam się i to bardzo.
Dzieciaki biegają po mieszkaniu przeważnie w skarpetkach, nie zakładają kapci, skarpetki nigdy nie były czarne jak smoła, brudne owszem, bo przecież w okresie letnim drzwi do mieszkania są otwarte, wychodzą więc na podwórko wnosząc piach z piaskownicy, czasem przyniosą coś innego. Kwiaty, ziemię, a ja biegam ze swoim odkurzaczem, rozwijam długi kabel, wciąż się zaplątując, biegając i przełączając między kontaktami, odkurzam panele i dywany, by było czysto.


Przecież za chwilę wrócą z podwórka pobawić się w domu, muszę przygotować im miejsce do zabaw.

Od niedawna mam  w domu bezprzewodowy odkurzacz Philips Speedpro Max, życie z nim stało się o wiele łatwiejsze, nie muszę biegać po domu z kablem wciąż zmieniając kontakt, nie plącze się nic pod nogami, więc mój dwulatek, na pewno się nie przewróci. Skończyłam wyrywać gniazdka, więc mój facet nie musi się złościć, jak widać nowy odkurzacz ma same plusy.

Jeśli chcesz go poznać bliżej, to czytaj dalej o jego super mocach.Super moce odkurzacza

Odkurzacz jest moim największym przyjacielem, sięga tam gdzie inny nie sięga, nie posiada kabla i ma cudowną szczotkę, która oświetla mi każdy zakamarek w domu, pod łózkami u dzieci już nic się nie ukryje.

Szczotka z nasadką 360º

 pokazuje mi rożne zabrudzenia na podłodze dzięki zamontowanym oświetleniem LED, dla takich osób jak ja, która ma problemy ze wzrokiem, ta funkcja w odkurzaczu jest świetnym rozwiązaniem, nie da się przeoczyć na panelach włosa, kurzu czy okruszka. Ta szczotka świetnie daje sobie radę przy sprzątaniu dywanu jak i paneli. Ta szczotka wciąga brud z przodu, z tyłu i po bokach.

Mini elektroszczotka

 Sierść psa z materacy usuwa idealnie mini elektroszczotka- zobacz na filmie jak daje sobie świetnie radę, moc ssania ustawiona na najmniejszą.Małą szczotka szczelinówka dociera do trudno dostępnych miejsc, usuwa kurz z listew, pajęczyny ze ścian.
Odkurzacz ręczny usuwa  z podłogi grubsze okruszki, rozsypane ciasteczka, a podłączając do niego mini elektroszczotkę możesz wysprzątać fotele i dywaniki w samochodzie.

Naładowana bateria starcza na 65 minut ciągłej pracy, na wyświetlaczu widzisz postęp zużycia baterii.

Funkcja Smart Power Control oferuje trzy ustawienia siły ssania.


Odkurzacz posiada filtr wyłapujący zanieczyszczenia, które są zamknięte w komorze odkurzacza, co pozwala kontrolować poziom alergenów i bakterii w otoczeniu.
Wyjmowany pojemnik na kurz umożliwia łatwe i higieniczne usunięcie zanieczyszczeń po zakończeniu odkurzania.

Odkurzacz świetnie sprawdza się w domu z dziećmi i zwierzętami, sprzątanie nigdy nie sprawiało mi tyle przyjemności co teraz, zawsze mam go pod ręką, wystarczy naładować baterię w nocy. Sprzątanie jest teraz lekkie, szybkie i przyjemne, i przyznaję się bez bicia, że odkurzam teraz kilka razy dziennie.

Jeśli nie lubisz sprzątać, ten odkurzacz zmieni twoje podejście.


Szczotka z nasadką 360º


 Mała szczotka szczelinówka


Jak podoba Ci się mój pomocnik?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz