Nowości książkowe - literatura kobieca

Zaczynamy tydzień z książką, literatura kobieca od Wydawnictwa Szósty Zmysł i Papierowy Księżyc.

Chcę Wam pokazać dzisiaj trzy nowości książkowe idealne na wieczór, prezent pod choinkę, są lekkie i przyjemne w czytaniu.Cinder - Marisa Meyer

Pierwszy Tom Sagi Księżycowej, to historia oparta na bajce o Kopciuszku, a cała historia dzieje się w dalekiej przyszłości. Nieszczęśliwa historia porywa serce, Cinder to nastolatka, która stałą się cyborgiem, w wypadku z dzieciństwa którego nie pamięta, macocha i jej siostry przyrodnie pomiatają nią i nienawidzą. Jest świetnym mechanikiem w Nowym Pekinie, dzięki temu poznaje następce tronu Kaia. Kopciuszek  musi odkryć przeszłość, by uratować przyszłość.
Arsen - Mia Asher

Opowieść o nieszczęśliwej miłości.
Kobieta ma wszystko, wspaniałego męża ale czuję się zagubiona, straciła właśnie kolejne dziecko. Na swojej drodze poznaje przystojnego Arsena i traci dla niego głowę.Najbardziej kontrowersyjna książka, jaką przeczytasz w tym roku. Poruszy cię, pochłonie i emocjonalnie rozłoży na łopatki. Pokochasz tę historię, albo znienawidzisz, ale nie pozostaniesz wobec niej obojętna. I długo jej nie zapomnisz… 

*
 Wystarczyło jedno spojrzenie… Jestem oszustką. Jestem kłamczuchą. Moje życie to jeden wielki bałagan. Kocham mężczyznę. Nie, kocham dwóch mężczyzn… Tak sądzę. Jeden z nich odwzajemnia to uczucie. Drugi sprawia, że płonę. Jeden jest moją opoką. Drugi – kryptonitem. Jestem załamana, zagubiona i zniesmaczona samą sobą. Ale nie potrafię się powstrzymać. Oto moja historia. Opowieść o mojej nieszczęśliwej miłości. Niesamowicie emocjonalna, chwytająca za serce, uzależniająca lektura.
Conviction - Corinne Michaels

 Druga część duetu Consolation rozdziera serce, wzrusza i zachwyca, pierwsza część zakończyła się w takim momencie, że od razu mogłabym zacząć czytać drugi tom, chociaż był środek nocy.
W drugiej części do domu wraca jej mąż, który postanawia walczyć o swoje miejsce przy jej boku.
Natalie wybrała Liama i walczy o własne szczęście.

 Plus minus - Olga Gromyko Andriej Ułanow

Książka o dwójce młodych ludzi. Lenka jest urzędniczką i Sasza jest byłym żołnierzem historykiem. Ich spotkanie jest dość nieoczekiwane i zupełnie nie na rękę. Ale kto by się tam przejmował?
Ona jest zwyczajną urzędniczką z rutynową pracą, maleńką kawalerką oraz humorzastym domowym ulubieńcem. On próbuje wrócić do normalnego życia, w którym na napotkanych ludzi nie patrzy się przez celownik karabinu. Każde z nich ma swój punkt widzenia na życie... niestety, życie również ma punkt widzenia na nich.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz