Uporządkuj wspomnienia - pierwszy album synka

Nie zauważam uciekających dni, tak szybko ten czas leci. Dopiero co młody się urodził, a już biega sam po podwórku, pokazuje co chce robić i próbuje nami dyrygować, popychając nas w jakimś kierunku.


Tak, mój syn dorasta, a ja za kilka dni będę starsza o kolejny rok. Nie widzę tego na co dzień, nie widzę jak rosną te moje dzieci, dla mnie zawsze są takie malutkie, chociaż pyskują czasem i tupią nogą, strzelając focha.Tosiek  uwielbia bawić się w pokoju dziewczyn, wyciąga z półek książki, grzebie siostrom w biurkach i wyciąga stare albumy ze zdjęciami.
Byłam strasznie zaskoczona, kiedy jeden album przydźwigał do mnie, przerzucał strony ze zdjęciami, i mówił: mama, kiedy widział mnie na zdjęciu.

Na zdjęciach byłam ja, ale to było 9 lat temu, przeniosłam się w czasie, inne włosy, inne maleństwo na rękach.
Kiedy to było?

Z półek wyciągnęliśmy wszystkie albumy, niestety w żadnym z nich nie było zdjęć mojego syna. Ostatnie uzupełnione z przed dwóch lat.

Wszystkie zdjęcia są na komputerze i nadszedł czas by uzupełnić półkę, nowymi zdjęciami.
Przez kilka dni siedziałam i wybierałam zdjęcia do nowego albumu, wybrałam nawet te które były robione w szpitalu komórką z małym smykiem.Znalazłam promocję w sklepie foto4u   i zamówiłam 400 sztuk zdjęć oraz fotoobraz panoramiczny do pokoju dziewczyn, cena była naprawdę atrakcyjna, więc zaszalałam.
 Przesyłka ze sklepu przyszła, łezka w oku się zakręciła, wszyscy domownicy przybiegli oglądać nasze stare i nowe fotografie.
Lubię patrzeć na te swoje uparciuchy, strasznie szybko się zmieniają, dobrze że mogę te chwile zatrzymać w kadrach. Jest co oglądać w te jesienne dni.
Obraz wybrałam panoramiczny, zdjęcie troszkę nie było wyraźne, ale musiałam mieć całą swoją trójkę na nim, dlatego je wybrałam.
Jestem bardzo zadowolona z zakupu, będzie to miła pamiątka na stare lata. Żałuję tylko jednego, tak mało mnie będzie w tym albumie, ale to ja stałam po drugiej stronie, uwieczniając nasze życie, dzień po dniu.


A Wy uzupełniacie swoje albumy nowymi zdjęciami?
Czy wszystko macie na komputerze?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz