Wakacyjna mapa do zdrapywania - konkurs

Za dwa tygodnie dzieci z uśmiechem powrócą do szkoły, na pierwszych lekcjach będą opowiadać o swoich wakacyjnych podróżach.


Julia uwielbia podróżować palcem po mapie, wybiera różne miejsca na świecie, o których później czyta różne ciekawostki. Zadaje mnóstwo pytań o ludziach i zwierzętach na całym świecie, często w naszym domu mamy przez to dodatkowe lekcje geografii.Najlepszą pomocą do takiej zabawy jest Mapa Świata, najlepiej by była duża i niezniszczalna, tak aby mogła posłużyć nam jak najdłużej.
W pokoju dziewczyn nad biurkiem powiesiłam wakacyjną mapę świata Travel Map™ Holiday World, o rozmiarach 80x60cm, wykonana z wysokiej jakości papieru laminowanego, pokryta jest srebrną powłoką do zdrapywania.


Mapa jest świetnym dodatkiem do pokoju, Julia zdrapała miejsca w których była: Litwę, Łotwę i Estonię, teraz czeka na siostrę, która wróci niebawem z wakacji, razem będą zapisywać swoją historię podróży.
W pokoju także pojawił się świetny plakat  do zdrapywania #100 BUCKETLIST Junior Edition od Mapka Zdrapka, Julia ma 100 zadań do wykonania, 100 talentów do odkrycia. Postanowiła spróbować wszystkiego z listy przed ukończeniem 10 roku życia, jestem ciekawa czy jej się to uda, mocno trzymam za nią kciuki by mogła spróbować wszystkiego, odkrywając swoje pasje.


Na liście do zdrapania znajdziemy: 
- naucz się skakać na skakance
- zbuduj domek lego
- narysuj portret ulubionego nauczyciela
- nie jedz słodyczy przez cały tydzień
- spróbuj egzotyczne danie
- wykonaj ozdoby na choinkę
i wiele, wiele innych ciekawych rzeczy do zrobienia.
Na koniec dla naszych fanów mamy konkurs, w którym do wygrania jest jedna Mapa Świata, taka sama jaką mamy w pokoju.

KONKURS

 Pokaż zdjęcie z wakacji, im bardziej tajemnicze i dzikie miejsce, tym bardziej nam się spodoba, opisz w dwóch zdaniach gdzie byliście ze swoimi dziećmi i co ciekawego tam zobaczyliście. Zdjęcie wklej w komentarzu w poście konkursowym na FB. Znajdziecie go TUTAJ.

REGULAMIN
1. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook, ani z nim związany. Konkurs nie jest grą losową, loterią fantową, zakładem wzajemnym, loterią promocyjną, grą, której wynik zależy od przypadku.
2. Konkurs dla Fanów Kurnikowo.pl oraz Mapka Zdrapka ( FANI- czyli osoby lubiące nasze profile społecznościowe na portalu Facebook), należy wykonać zadanie konkursowe.
3. Miło nam będzie jeśli zaprosisz swoich przyjaciół do konkursu i prześlesz informację udostępniając post konkursowy.
4. Zwycięzcę wybierze Mapka Zdrapka w ciągu 5 dni po zakończeniu konkursu.
5. Konkurs trwa od 16 - 27.08.2017

Miłej zabawy.


WYNIKI KONKURSU:

 

Nagroda wędruje do Dominiki Lenar

Bardzo proszę o kontakt do poniedziałku z danymi na FB.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz