Śmieciara Gigant- Wader

Antek jak na chłopaka przystało kocha auta, klocki, zwierzęta i dziewczyny.

 Cztery kółka, sprawiają mu największą radość. W domu pojawiają się pierwsze samochody, które przechodzą ciężkie testy w silnych rączkach malucha, jego pomysłowość nie zna granic.Gigantyczna śmieciara od  firmy Wader zagościła u nas na stałe, auto jest bardzo wytrzymałe i ma masywną konstrukcję, ma 65 cm długości,maksymalna nośność 50kg. ( mam 50kg sprawdzałam :) ).

Śmieciarka przypomina prawdziwą ciężarówkę, wyposażona jest w kontener na śmieci, ma ruchomy podnośnik, który umożliwia opróżnianie zawartości kontenerka, otwieraną tylną klapę, dzięki której można pakować do środka różne przedmioty.
Auto wykonane jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, odpornego na warunki atmosferyczne, dzięki czemu zabawkę możemy przechowywać na dworze lub balkonie przez cały rok.Zabawka zrobiła ogromne wrażenie na moich dzieciach ale nie ma co się dziwić w końcu jest to GIGANT.

 Antek codziennie ładuje do środka różne przedmioty z ogromnym skupieniem, najczęściej są to klocki, ale potrafi też schować pustą butelkę po wodzie i ciastka. Ląduje tam wszystko co ma w zasięgu ręki, chociaż mistrzem segregacji to on nie jest.
Starsza siostra sadza go na górze i wozi po mieszkaniu, sama też korzysta z czterech kółek Gigantycznej Śmieciary,a waży 24 kg. Auto daje spokojnie radę, nie odkształca się i nie pęka.

Auto  jest stabilne, sprawdza się również na podwórku jako pchacz czy jeździk, z tym samochodem zabawy nie mają końca i jest w tym moc radości i przyjemności.
Szczerze Wam polecam, zajrzyjcie do sklepu i sprawdźcie sami, Śmieciarki są dostępne w różnych kolorach, znajdziecie też Gigantyczne wywrotki oraz inne świetne i wytrzymałe zabawki.2 komentarze:

  1. Ciężarówa rewelacja ! Raz że gabaryty są nieoczywiste w kwestii zabawek malucha, a dwa jest jak prawdziwa. Mój miłośnik motoryzacji byłby zachwycony ! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Fantastyczna! Nawet mojej ośmiolatce chyba by się spodobała :)

    OdpowiedzUsuń