Akcja. Kręcimy.Powrót na plan filmowy - Klocki Blocki

Julia jako dwuletnia dziewczynka zagrała w filmie Andrzeja Wajdy, o którym kiedyś tutaj pisałam.

W deszczowe dni wakacji, moja córka powraca na plan filmowy ale tylko w zabawie. Wciela się w rolę reżysera i wymyśla różne ciekawe historie.Uwielbia klocki Lego,całymi dniami potrafi zniknąć w swoim pokoju, składa swoje miasteczko klocek po klocku.
Budowanie  sprawia jej ogromną radość i nie można jej oderwać od zabawy. W poszukiwaniu ciekawych zestawów do zabawy znalazłyśmy nowe klocki - Klocki Blocki.


Klocki Blocki to świetnej jakości klocki konstrukcyjne, odpowiednik klocków Lego dla dzieci w wieku powyżej trzech lat - MUBI oraz powyżej szóstego roku życia - BLOCKI.
Klocki dostarczają mnóstwo pomysłów na dobrą zabawę, można je łączyć z innymi tego typu klockami.


Dziewczynki budują swój świat z zestawami Lalilandia, a chłopcy mogą zachwycać się takimi zestawami jak : Straż pożarna, Policja, Kosmos, Na budowie, Transport, Samoloty, Misja Mars, Gwiezdna Eskadra.


Zestawy dla dziewczynek są w delikatnej dziewczęcej kolorystyce, a tematem zabawy może być podróż nad morze lub do stadniny i podróż filmowa.Julia bawiła się świetnie jako reżyser,  klocki spełniły swoją rolę i moje dziecko nie nudziło się w deszczowy dzień. Już wybrała kolejne zestawy, o które męczy mnie każdego dnia.
Chciałaby przenieść się nad morze by pływać statkiem i kąpać w wielkim basenie.
 Jako mama szczerze polecam Klocki Blocki ich  jakość i super cena namawia mnie do kolejnego zakupu.1 komentarz:

  1. Wyglądają bardzo sensownie te klocki ! Moja M. męczy mnie o dziewczęce klocki - te byłyby idealne !
    Gratuluję małej aktorki w domciu :)

    OdpowiedzUsuń