Śliniaczek z gryzaczkiem Cheeky Chompers- recenzja

Śliniaczek z gryzaczkiem Cheeky Chompers - to niezwykła chustka na szyję dla ząbkujących maluszków. Chroni ubranka przed zamoczeniem od śliny, oraz posiada zawsze czysty gryzaczek ,po który nasz maluszek chętnie sięga swoimi rączkami i wkłada do buzi.
Franio od 3 miesiąca życia produkował bardzo dużo śliny,a jego ubranka zawsze były mokre i wymagały częstej zmiany, by maluszek czuł się komfortowo,zakładałam także synkowi zwykłe chustki na szyję. Polecam Wam produkt idealny na ząbkowanie.
 ŚLINIACZEK Z GRYZACZKIEM Cheeky Chompers DINO FRIENDS NECKERCHEW. Trójkątny kształt gryzaczka został zaprojektowany specjalnie, by pomóc Twojemu maleństwu w problemach z ząbkowaniem. Żucie ułatwia także wyżynanie się ząbków. Bardzo bezpieczny do żucia gryzaczek nie ściera się i nigdy nie odpadną od niego żadne elementy. Materiał w 100 % bezpieczny dla dziecka, nie zawiera ftalanów ani BPA.
Śliniaczek posiada miękki, granatowy gryzaczek , wolny od BPA. Materiał jest super chłonny i higieniczny, materiał składa się z trzech warstw. Chustka jest dwustronna , w jednym rozmiarze z dwoma regulowanymi zatrzaskami.
Odpowiedni dla dzieci od 2 miesiąca życia do 2 lat.
Warstwa ze wzorkiem to: 95% bawełna,5% elastan. Warstwa zielona: 100% bawełna.

Zaprojektowany przez mamy aby nasze maluszki nie wkładały do buzi gryzaków, które ciągle upadają na podłogę.
Po praniu materiał nie ulega odbarwieniu oraz nie kurczy się.
Frankowi wystarczyło raz pokazać trójkątny gryzaczek, aby później już sam wkładał go do buzi.
Zdjęcie użytkownika Kurnikowo.pl.
Zdjęcie użytkownika Kurnikowo.pl.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz