Produkty NUK-recenzja

 
Produkty NUKpoznałam przy pierwszym dziecku, trzynaście lat temu. Jako mama trojga dzieci ,wszystkie produkty oceniam pozytywnie. Uwielbienie smoczków silikonowych przez obie córki,szczególnie tych bez kółek,które czasami służyły jako gryzaki,ponieważ zawsze były pod ręką.Ciekawe wzornictwo i kolory smoczków i butelek, utrzymują się od lat,przyciągają oko maluszków i także dorosłych.


Anatomiczny kształt smoczków NUK przypominają kształt piersi matki podczas karmienia  i optymalnie dostosowują się do jamy ustnej dziecka. Jest on oparty na medycznej wiedzy i udowodniono, że wspiera naturalny rozwój szczęki i podniebienia.Smoczek uspokajający NUK Trendline Snoopy

Smoczek uspokajający NUK Trendline Snoopy ma anatomiczny kształt NUK, który jest korzystny dla rozwoju szczęki dziecka oraz anatomiczną tarczkę wykonaną z wysokiej jakości tworzywa, która występuje w różnych kolorach i wzorach. Wszystkie smoczki uspokajajace NUK mają system odpowietrzania NUK Air System, który sprawia, że powietrze wydostaje się na zewnątrz smoczka, a smoczek pozostaje miękki i nie zaciska się, co pomaga zapobiegać zniekształceniom szczęki. Dodatkowo smoczki Trendline posiadają płaski guzik na tarczce, co zapobiega odgnieceniom buzi, gdy dziecko śpi na brzuszku.
Gumka jest wykonana z silikonu - tworzywa, które nie zawiera żadnych szkodliwych substancji i ma przyjemną, gładką powierzchnię. Materiał ten jest bardzo miękki, szczególnie odporny na wysokie temperatury i neutralny w smaku.
Opinia.
Synek bardzo go polubił,odrzucił w kąt dotychczas używane smoczki LOVI.

Butelka NUK First Choice Plus Snoopy z tworzywa (PP) 300 ml, ze smoczkiem silikonowym


Najbardziej naturalny smoczek dla Twojego dziecka
Od wielu lat butelki NUK First Choice są najczęściej wybierane ze względu na to, że karmienie nimi jest jak najbardziej zbliżone do karmienia piersią. Nowe smoczki NUK First Choice+ są jednak jeszcze bardziej zbliżone do natury - aby dziecko czuło się tak, jakby ssało pierś mamy i aby zapewnić zdrowy rozwój szczęki dziecka.


Opinia.
Butelek z mlekiem używamy naprawdę bardzo rzadko,karmię Franka naturalnie piersią. Ciężko więc napisać czy naprawdę jest to dobry produkt. Franek kocha tylko pierś.
Butelka łatwa w utrzymaniu,mieści się idealnie w dłoni,mleko szybko przepływa przy czym dziecko się nie krztusi,smoczek miękki .Łatwo utrzymać czystość.

Nuk- Ultra Dry Comfort-wkładki laktacyjne

O produkcie.
Wkładki Ultra Dry Comfort opracowano, aby zaspokoić najwyższe wymagania matek. Są one niezwykle chłonne dzięki specjalnej wewnętrznej warstwie, która zatrzymuje płyn wewnątrz wkładki. Przewiewna zewnętrzna powłoka pozwala na dopływ powietrza, co zmniejsza ryzyko podrażnień skóry. Wyjątkowo miękka wewnętrzna warstwa nie przywiera do piersi, co sprawia, że wkładki Ultra Dry są szczególnie delikatne dla skóry.  Dzięki większej średnicy i anatomicznemu kształtowi doskonale dopasowują się do kształtu piersi i są prawie niedostrzegalne pod ubraniem.  Pasek samoprzylepny zapobiega wysuwaniu się wkładki.
 Opinia.
Duże opakowanie 60sztuk- cena tylko 35PLN. Wkładki są chłonne-nie zauważyłam plam na swojej bieliźnie , nie odznaczają się pod ubraniem. Idealnie dopasowują się do piersi, a przewiewna warstwa zapewnia stały dopływ powietrza, nie podrażniają brodawek i skóry.Dobrze mocowane za pomocą klejącego się paska,dzięki czemu wkładka pozostaje zawsze na swoim miejscu. Każda wkładka zapakowana oddzielnie co jest dużym plusem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz