Pomysły na prezent dla niemowlaka


Czy 3 miesięczne dziecko interesuje się zabawkami?

Co ciekawego można znaleźć na prezent dla niemowlaka, który jeszcze nie za bardzo interesuje się przedmiotami. Co kupić na prezent dla maluszka?
Mam dla Was kilka pomysłów na prezent dla dziecka.


Znajomi wpadają do nas i przyznają się, że mieli problem co wybrać na prezent, dla takiego maluszka, swoje dzieci dawno odchowali, a niektórzy dzieci nie mają i pojawia się problem.

Oto nasze pomysły na prezent..
Miś Whisbear® Szumiący Miś z funkcją CRYsensor

Miś-przytulanka wykonana jest z najwyższej jakości miękkich, kolorowych materiałów z atestem OEKO-TEX® wraz z wyjmowanym urządzeniem. Po włączeniu przez ok. 40 minut urządzenie wydaje dźwięk szumu suszarki.


Koszt takiej zabawki od 129zł .

Do kupienia tutaj
Whisbird - Szumiący Ptaszek

to wyjątkowa przytulanka z urządzeniem szumiącym z kolekcji Whisbear. Ułatwia spokojne zasypianie noworodkom i niemowlętom. W bezpieczny sposób koi m.in. kolkowy płacz, emitując dźwięk, przypominający szum znany z brzucha mamy. Po włączeniu zabawki przez 40 minut urządzenie wydaje dźwięk szumu suszarki. Funkcja "Soft Start/Soft Stop"łagodnie włącza i wyłącza szum. Szeleszczące skrzydła i intensywnie czerwony kolor ptaszka oraz czarno-białe, bawełniane wstawki stymulują rozwój sensoryczny w pierwszych dniach życia dziecka.Koszt 89zł. Do kupienia tutaj

Whisbird - Szumiący Ptaszek (czerwień)


Cloud b® Nighty Night Owl Smart Sensor™ - Sowa - Pozytywka.


Piękna, miła w dotyku. Nowoczesne funkcje czynią ją jeszcze wspanialszą przytulanką.Bicie serca matki - pomoże we wczesnym rozwoju dziecka. Przytulanka sprawi, że dziecko nie czuje się samotne w pokoju podczas przebudzenia - jego przyjaciel jest zawsze obok.

Odtwarza 4 spokojne melodyjki:

- SEN - bicie serca matki

- USPOKOJENIE - wiosenny deszczyk
- SEN - fale oceanu
- RELAKS - pieśni wielorybów

Koszt 134zł 
Do kupienia tutaj


Lullalove - Ekogryzak MaMari

kształcie żółwia Naturalny, antyalergiczny, antybakteryjny i nietoksyczny. Bezpieczny produkt dla niemowląt już od 3 miesiąca życia. Bardzo lekki, doskonale wyprofilowany z różnej długości wypustkami, pozwoli na delikatny masaż bolących dziąseł podczas kolejnych etapów ząbkowania.Koszt 39zł. Do kupienia tutaj

Żyrafa Sophie

- mały, gumowy gryzak.Koszt 79zł. Do kupienia tutaj
Vulli Żyrafa Sophie TimelessZabawka do wózka treetop- Skiphop

posiada specjalną pętle, umożliwiającą zaczepienie na wózek,posiada gryzaczek w kształcie liści,wyposażona jest w grzechotkę w kształcie jabuszka wykonanej z materiałów o różnej fakturze
na środku zabawki zamieszczone jest bezpieczne lusterko
posiada zdejmowaną zabawkę w kształcie sowy, którą z łatwością chwycą nawet najmniejsze rączki
wzornictwo i kolory zachęcają do zabawy, przyciągają wzrok. Koszt 99zł.
Do kupienia tutaj
Zabawka do wózka Treetop Skip Hop
Karty kontrastowe na sznureczku Czuczu dla dzieci 3 mies. +
Seria Karty kontrastowe na sznureczku to dwa zestawy stworzone z myślą o rodzicach, którzy chcą odpowiedzialnie wspierać swoje maluszki w rozwoju. Kontrastowe ilustracje, dostosowane do poziomu percepcji najmłodszych niemowląt, pozwalają kształtować inteligencję wizualno-przestrzenną, a także poznawać granice przedmiotów, co za jakiś czas ułatwi chwytanie i przemieszczanie się.
Koszt 19,90zł. Do kupienia tutaj

Karty Oczami Maluszka 

KARTY to 9 dużych plansz, a na nich 18 czarno-białych ilustracji z elementami koloru żółtego, aby jeszcze lepiej stymulować rozwój Twojego dziecka
Karty możesz dać dziecku do rączki, położyć do łóżeczka, czy też powiesić na karuzeli lub przy wózku podczas spacerów. W ten sposób Twoje dziecko może dłużej cieszyć się ilustracjami, a także rozwijać zdolności manualne.
Niemowlę na początku swojego życia widzi tylko kontrastowe barwy. Kontrastowe ilustracje dobrane specjalnie z myślą o najmłodszych pozwolą Ci budować więź z dzieckiem i dbać o jego rozwój już od pierwszych chwil spędzonych razem.
Koszt 29,90zł. Do kupienia tutaj

SuperZabawka MR B -Termofor

  - zabawka sensoryczna z wkładem solnym. SuperZabawka MR B jest odpowiedzią na rosnącą świadomość rodziców na temat rozwoju niemowląt i prawidłowej stymulacji ich zmysłów poprzez połączenie czerni, bieli i czerwieni, metek i elementów wydających dźwięk.
Koszt 79zł.Do kupienia tutaj.Lampka wieloryb -Lampką, którą dzieci mogą bezpiecznie przytulać, zanim zasną! Włącza i wyłącza się oraz zmienia kolor światła poprzez klepnięcie Wieloryba po grzbiecie. Dzięki tej lampce dziecko już nigdy nie będzie bało się ciemności.

Do kupienia tutaj
Mam nadzieję,że teraz wybór będzie prostszy.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz