Odzież do karmienia piersią - milkandlove- recenzja

Przed porodem pisałam poradnik co należy zabrać ze sobą do szpitala, który jest tutaj . Jednak powinnam napisać także co będzie nam potrzebne po porodzie w domu  dla nas  i dla naszego  dziecka. Dla dziecka wszystkie rzeczy miałam, gorzej z odzieżą dla mnie.  Nie kupowałam odzieży do karmienia, ponieważ z poprzednimi córkami  droga mleczna szybko się skończyła albo jej nie było wcale. Po porodzie zostałam z jedną dresową sukienką  ciążową , którą używałam  do karmienia.


Nie będę pisać jakiej firmy ale była  ona idealna jedynie do ciążowego brzuszka. Jej  metalowy suwak , który przechodził przez środek piersi bardzo mi przeszkadzał i podrażniał moje bolące piersi.
Jestem matką karmiącą od  11 miesięcy i końca nie widać. Nie wiem ile litrów mleka moje ciało podarowało mojemu synkowi i  ile jeszcze podaruje,wiem za to jaką ilość miłości daję jemu podczas karmienia. Do tej pory zaopatrzyłam się w zwykłe koszule i topy do karmienia malucha ale nie miałam w co się ubrać na Święta czy na spotkania w szkole, by w razie czego móc swobodnie go nakarmić, a wyglądać przy tym elegancko.


Chciałam Wam  przedstawić idealną tunikę Milky way do karmienia , która jest bardzo elegancka, miękka i przyjemna w dotyku, zakrywa  nasze niedoskonałości po porodzie ,  jej dwa suwaki nie podrażniają skóry kiedy są rozpięte, nie czuję dyskomfortu, łatwo  się rozpinają i mogę nakarmić malucha dyskretnie w każdej sytuacji. Tunika pasuje do legginsów ale także służy doskonale jako sukienka.
Milky Way to także sukienka ciążowa.
Milk & Love to  nowa  polska marka odzieży ciążowej i do karmienia piersią, stworzona przez mamę dla mam, by ułatwić nam codzienność w karmieniu piersią, a przy tym żebyśmy wyglądały pięknie.
    


Dla naszych czytelniczek na hasło : KURNIKOWO
mam  10% kupon rabatowy  na zakupy w sklepie Milk & Love

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz