Krem i serum REVITALIFT FILLER [HA]


Przez cztery tygodnie testowałam kosmetyki firmy L'OREAL

Linia REVITALIFT FILLER [HA] od L'OREAL PARIS
stworzona jest do walki o przywrócenie objętości skóry, a także przeciwdziałaniu zmarszczkom.

 W serii Filler [HA]zastosowane zostało najwyższe stężenie  kwasu hialuronowego ,działa on bezpośrednio w warstwach skóry.
 Zmarszczki i rysy twarzy są wygładzone, a skóra odzyskuje objętość, młodzieńczą jędrność i elastyczność. FILLER jest przeznaczony dla kobiet od 40 do 60 roku życia.


Niestety jestem w tym przedziale wiekowym dlatego podjęłam wyzwanie.
Zmarszczki na mojej twarzy były widoczne z daleka,stosując krem od razu po nałożeniu widać było efekt,byłam mile zaskoczona działaniem złotego środka.Teraz po skończonej kampanii stosuję go nadal.

Testowane kosmetyki polecam każdej kobiecie bo jesteśmy tego warte.


Krem Revitalift Filler [HA]

 Skóra  po nałożeniu kremu wydaje się wizualnie ładniejsza, wygładzona, rozświetlona,jest aksamitnie gładka w dotyku, czuć działanie naprężające kremu.  Ma lekką i puszysta konsystencję, która wchłania się idealnie . Zapach przyjemny i elegancki.Serum Revitalift Filler [HA]

 Skoncentrowane Hialuronowe Serum Wypełniające z linii REVITALIFT FILLER [HA] posiada dziesięciokrotnie wyższe stężenie kwasu hialuronowego, jakie kiedykolwiek zostało użyte w kremie L'oreal Paris
Twarz po stosowaniu staje się gładsza i nabiera objętości. Ważnym punktem jest innowacyjny aplikator, który każdorazowo dozuje identyczna dawkę serum, chroni formułę przed dostępem powietrza i światła. 
Ma lejącą się konsystencję,wchłania się szybko nie pozostawia lepkości skóry.Działa tak jak krem,napina skórę,rozświetla i ma przyjemny zapach.


zdjęci nr 1 ze strony prawdaomlodymwygladzie.pl

2 komentarze: