Jaki prezent dla pięciolatka?

 Pomysł na prezent dla chłopca

Co sprawdzi się pod choinką dla chłopca?
Mój syn, prawie pięciolatek od małego uwielbia zabawę klockami. Kocha wszystko co związane jest ze strażą pożarną, jak również pociągi.
W przedszkolu Ciocie, przypięły mu dwie odznaki: Antek miłośnik pociągów, konstruktor i budowniczy.
Od małego siedział na dywanie i układał tory kolejowe oraz składał remizy strażackie z dużych klocków LEGO duplo. To bardzo fajne klocki dla małych dzieci, które pobudzają wyobraźnię i ćwiczą małe dłonie.





U nas pod choinką dla Antka znajdą się zestawy policyjne z LEGO city, mój synek od niedawna świetnie się bawi zestawami strażackimi. To już są klocki dla starszych dzieci, na początku było trudno budować, ale z pomocą sióstr czy dorosłego pięciolatek, da sobie radę. 
Teraz sam buduje, od rana przez kilka godzin, w weekendy bawi się klockami i gasi pożary w całym pokoju. Wiem, że będzie zadowolony z takich prezentów od Mikołaja. 
 
 


Dla swoich córek nie miałam problemu z wyborem zabawek, z każdego prezentu jakie dostawały, była wielka radość. Zabawki zawsze kupowałam w stacjonarnym sklepie SMYK, ponieważ  zawsze jest tam duży wybór zabawek dla dzieci, można znaleźć mnóstwo inspiracji prezentowych. I wiecie co?
Ja po prostu lubię zobaczyć te zabawki na żywo.
 
Co Wasi mali chłopcy dostaną pod choinkę? Macie już prezenty dla najbliższych?
 
Nasz zestaw LEGO znajdziecie w SMYKU







Brak komentarzy:

Prześlij komentarz