Kolory jesieni


Uwielbiam jesień za kolory, za ciepłe popołudnia, 


za blask słońca w kolorowych liściach, za wiatr który rozgania ciemne chmury. Lubię to ciepło w październiku, chociaż trwa przeważnie tylko dwa tygodnie, to dzięki niemu, jestem bardziej przygotowana na zimne, deszczowe i ponure dni. Drzewa zmieniają barwy, niektóre tracą wcześniej swoje liście, to czas kiedy się coś kończy, a nowe się rozpoczyna. Wszystko powoli zapada w sen zimowy aby obudzić się na wiosnę.
 Mamy ciepłą prawdziwą polską jesień, miło korzystać jeszcze ze spacerów z dziećmi kiedy nie marzną palce i czubek nosa.
Korzystamy z tego bogactwa jesieni, zbieramy kolorowe liście, poznajemy nazwy drzew, szukamy bliskości z przyrodą.

Tulimy drzewa, które dzielą się z nami dobrą energią, a zabierają złą. Chociaż niektóre drzewa tracą wcześniej swoje liście, to zawsze pozostają piękne.

Wszystko powoli szykuję się do zimowego snu.

Nie trzeba wyjeżdżać zbyt daleko, każdy ma park lub las pod nosem, wystarczy oderwać się od swoich telefonów i wyjść z rodziną na spacer.
Zauważyłam, że moje córki korzystają zbyt dużo z różnych sprzętów i dopiero mogłam to zobaczyć, kiedy ja ograniczyłam swój pobyt w sieci.
Zaczęłam wyciągać ich częściej na spacer i zabieram często telefony.

Spacer pozytywnie działa na naszą rodzinkę, tam tracimy dużo złej energii, a do domu wracamy z pozytywnym nastawieniem i z uśmiechami na twarzy.

Wspólne spędzanie czasu sprawia nam ogromną radość, szkoda tylko, że tego czasu zawsze brakuje. Za długo pracuję, a córki mają bardzo dużo nauki ale wykorzystujemy wolne chwile w weekendy.
Staramy się nadrabiać tygodniowe zaległości.


A Ty jak spędzasz czas wolny?

Co sprawia Tobie przyjemność?

Kurtka z kapturem - BONPRIX
Spodnie Jogginsy - BONPRIX
Bluza H&M

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz