Zula i magiczne obrazy - Natasza Socha

Seria książek o zabawnej i mądrej dziewięciolatce, 

czarodziejce Zuli, która pewnego dnia odkrywa w sobie magię. Dziewczynka mieszka z ciotkami Helą i Melą, jej rodzice są w Afryce.Zula i magiczne obrazy to trzecia część, zabawnych przygód małej czarodziejki, jeśli dopiero poznajesz bohaterkę, a wcześniej nie czytałeś o niej książek, tak jak my, to w tej książeczce poznasz Zulę od nowa. W każdej książce dziewczynka ma nowe przygody, jeśli Ci się spodoba to koniecznie sięgnij po pierwsze części z serii : Zula i porwanie Kropka, Zula w szkole czarownic.

 Zuli przyśnił się niebieski dom, obudziło ją niebieskie światło, które widziała na Poziomkowej Polanie. Razem z przyjaciółmi, Kajtkiem i Maksem chce odkryć zagadkę tajemniczego światła.

Pewnej  nocy wyruszyli na poszukiwania, zobaczyli wyrastający z ziemi drewniany, niebieski dom, w środku mieszkał karzeł z doczepianą grzywą, Armadoniusz Saturnin Pierwszy, który był właścicielem magicznych obrazów.

Obrazy były dziwne, obok postaci z króliczymi uszami, ktoś zapalił świece, można było wyczuć nawet zapach. Do jednego obrazu wpadł Maks, aby go odzyskać przyjaciele muszą rozwiązać trzy zagadki, inaczej chłopiec zostanie tam na zawsze.Zula i magiczne obrazy, to magiczna historia o prawdziwej  przyjaźni, zabierze swoich czytelników do świata przygód i sprawi, że nikt nie będzie się nudzić, książeczkę polecam nie tylko dziewczynkom, duże litery sprawią, że czyta się szybko i lekko, moja córka była bardzo zadowolona i z chęcią sięgnie po wczesniejsze części.

Wydawnictwo Nasza Księgarnia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz