Testowanie Optima Cardio

Dziś dostałam paczuszkę ze Streetcom ,będę testować nową Opitma Cardio, która skutecznie obniża cholesterol.

Jestem ambasadorką ponad rok.

Dzięki kampaniom mogę testować nowe produkty, zanim trafią na półkę sklepową. Dzielę się produktami ze znajomymi i  oceniamy testowany produkt.

Zadaniem Streetcom jest łączenie osób, które chcą zapoznać się z produktami i rozmawiać o nich oraz firm, które pragną korzystać z najbardziej wiarygodnej i wpływowej formy promocji, jaką jest rekomendacja znajomych. Jako Ekspert Streetcom masz  przywilej bezpłatnego wypróbowania pełnowartościowych produktów i dzielenia się próbkami ze znajomymi. Otrzymujesz wiedzę na temat produktów, która nie jest dostępna dla zwykłego konsumenta. Jako pierwszy poznajesz nowości rynkowe. Dzieląc się z nami swoimi uwagami o produktach, masz realny wpływ na doskonalenie produktów. Twoja opinia, jako Eksperta, jest dla producentów bardzo ważna!

Testowanie zakończone.

Po trzech tygodniach testowania Optima Cardio dzięki kampanii Streetcom , mogę spokojnie powiedzieć, że czujemy się lepiej , zaczęłam dbać o swoją rodzinę. Żyjemy teraz aktywniej. Chodzimy na długie spacery,wykorzystujemy każdą wolną chwilę na powietrzu. Będę dalej smarować te trzy kromki pieczywa dziennie, to tak przecież niewiele by poczuć się zdrowszym.
Jak to jest możliwe?
Sterole roślinne zawarte w Optima Cardio częściowo blokują cholesterol w przewodzie pokarmowym, dzięki czemu zmniejsza się jego stężenie we krwi. Sterole tak długo spełniają swoją funkcję jak długo są dostarczane do organizmu, dlatego tak ważne jest regularne spożywanie Optimy Cardio w odpowiedniej dawce.
Prawda,że nie wiele potrzeba do szczęścia?

Pozdrawiam
 Nowa fanka Optimy Cardio


Dzięki kampaniom pomagamy Ci w poznawaniu różnych produktów i usług. Jako Ambasador dzielisz się szczerymi opiniami na ich temat z osobami, które znasz. Zadaniem Streetcom jest łączenie osób, które chcą zapoznać się z produktami i rozmawiać o nich oraz firm, które pragną korzystać z najbardziej wiarygodnej i wpływowej formy promocji, jaką jest rekomendacja znajomych. Jako Ekspert Streetcom masz  przywilej bezpłatnego wypróbowania pełnowartościowych produktów i dzielenia się próbkami ze znajomymi. Otrzymujesz wiedzę na temat produktów, która nie jest dostępna dla zwykłego konsumenta. Jako pierwszy poznajesz nowości rynkowe. Dzieląc się z nami swoimi uwagami o produktach, masz realny wpływ na doskonalenie produktów. Twoja opinia, jako Eksperta, jest dla producentów bardzo ważna!

2 komentarze:

  1. Ciekawa jestem działania, bo oboje z mężem mamy problem z nadciśnieniem...
    A apropo testowania nowości to, dużo słyszałam o rekomenduj.to dostaje się produkt i testuje a potem ocenia. Mają bardzo fajną stronkę i jestem ciekawa czy może próbowałaś.

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie robiłam badań ale czuje się lepiej. Co do stronki nie korzystałam z rekomenduj.
    Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń

Instagram