Gałkankowy Skarb + Konkurs

Gałkankowy skarb  - Zbigniew Lengren, wierszyk dla dzieci ma ponad 30 lat, a ja poznałam go dopiero teraz, czytając swojemu maluchowi.


Antek bardzo polubił małą kartonową książeczkę o małej dziewczynce i jej piesku, zapewne dlatego że sam ma w domu takiego samego przyjaciela.

Takie historie zdarzają się w każdym domu, nie raz szukałam ulubionych przytulanek moich córek, które odnajdywały się w zakamarkach domu, czasem zabierał je pies, czasem zabawki były porzucone w kąt i zapomniane, zdarzało się też zgubić zabawkę na spacerze, a wtedy był płacz i histeria, taka sama jak w książeczce, moje córki bardzo przypominają małą zrozpaczoną Kasię kiedy zgubią coś cennego.

 Dziewczynka gubi swoją ukochaną szmacianą lalkę Murzynka i bardzo rozpacza, do poszukiwań ruszyła cała rodzina, znajomi i pies, wszyscy próbują ją pocieszyć, a nawet dają jej prezenty, ale Kasia chce tylko swojego Murzynka. Poszukiwania trwają, w łóżeczku, w garnkach, za szafą, za piecem, na ulicy i w śmietniku, wszędzie gdzie to możliwe.
Wierszyk  czyta się przyjemnie i najważniejsze, że na końcu jest szczęśliwe zakończenie.

Na zakończenie mam dla Was małą zabawę.

 Pod wpisem o książce na facebooku udostępnij zdjęcie na którym jesteś ze swoim zwierzakiem, napisz coś o nim, może przeżyliście razem ciekawą przygodę.
Najlepsze zdjęcie lub najlepsza historia wygrywa małą, zieloną książeczkę, a oceniać Was będzie Julia :) Regulamin

Organizatorem konkursu jest Kurnikowo.pl 
Konkurs trwa do 19 listopada, po zakończeniu konkursu zostanie wybrany zwycięzca do którego prześlemy książeczkę (wysyłka tylko na terenie PL).

Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook, ani z nim związany.
Konkurs nie jest grą losową, loterią fantową, zakładem wzajemnym, loterią promocyjną, grą, której wynik zależy od przypadku.
Konkurs dla Fanów Kurnikowo.pl
Proszę udostępnij wpis na FB i zaproś znajomych do konkursu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Instagram