Pomysły na prezent dla niemowlaka

Franek skończył już trzy miesiące.Czy takie dziecko interesuje się zabawkami?  Przecież jest taki malutki.

Znajomi wpadają do nas i przyznają się,że mieli problem co wybrać dla takiego maluszka. Oto nasze pomysły na prezent..

Miś Whisbear® Szumiący Miś z funkcją CRYsensor

Miś-przytulanka wykonana jest z najwyższej jakości miękkich, kolorowych materiałów z atestem OEKO-TEX® wraz z wyjmowanym urządzeniem. Po włączeniu przez ok. 40 minut urządzenie wydaje dźwięk szumu suszarki.
Koszt takiej zabawki od 129zł .Do kupienia tutaj


Whisbear - Szumiący Miś Classic + otulacz gruby

 

 Whisbird - Szumiący Ptaszek

  to wyjątkowa przytulanka z urządzeniem szumiącym z kolekcji Whisbear®. Ułatwia spokojne zasypianie noworodkom i niemowlętom. W bezpieczny sposób koi m.in. kolkowy płacz, emitując dźwięk, przypominający szum znany z brzucha mamy. Po włączeniu zabawki przez 40 minut urządzenie wydaje dźwięk szumu suszarki. Funkcja "Soft Start/Soft Stop"łagodnie włącza i wyłącza szum. Szeleszczące skrzydła i intensywnie czerwony kolor ptaszka oraz czarno-białe, bawełniane wstawki stymulują rozwój sensoryczny w pierwszych dniach życia dziecka.
Koszt 89zł. Do kupienia tutaj
Whisbird - Szumiący Ptaszek (czerwień)
Cloud b® Nighty Night Owl Smart Sensor™ - Sowa - Pozytywka. Piękna, miła w dotyku.
Nowoczesne funkcje czynią ją jeszcze wspanialszą przytulanką.
Bicie serca matki - pomoże we wczesnym rozwoju dziecka.
Przytulanka sprawi, że dziecko nie czuje się samotne w pokoju podczas przebudzenia - jego przyjaciel jest zawsze obok.
Odtwarza 4 spokojne melodyjki:
- SEN - bicie serca matki
- USPOKOJENIE - wiosenny deszczyk
- SEN - fale oceanu
- RELAKS - pieśni wielorybów
Koszt 134zł Do kupienia tutaj
Lullalove - Ekogryzak MaMari kształcie żółwia Naturalny, antyalergiczny, antybakteryjny i nietoksyczny. Bezpieczny produkt dla niemowląt już od 3 miesiąca życia. Bardzo lekki, doskonale wyprofilowany z różnej długości wypustkami, pozwoli na delikatny masaż bolących dziąseł podczas kolejnych etapów ząbkowania.Koszt 39zł. Do kupienia tutaj
Żyrafa Sophie - mały, gumowy gryzak.Koszt 79zł. Do kupienia tutaj 
Vulli Żyrafa Sophie Timeless
Zabawka do wózka treetop- Skiphop posiada specjalną pętle, umożliwiającą zaczepienie na wózek,posiada gryzaczek w kształcie liści,wyposażona jest w grzechotkę w kształcie jabuszka wykonanej z materiałów o różnej fakturze
na środku zabawki zamieszczone jest bezpieczne lusterko
posiada zdejmowaną zabawkę w kształcie sowy, którą z łatwością chwycą nawet najmniejsze rączki
wzornictwo i kolory zachęcają do zabawy, przyciągają wzrok. Koszt 99zł.Do kupienia tutaj
Zabawka do wózka Treetop Skip Hop
Karty kontrastowe na sznureczku Czuczu dla dzieci 3 mies. +
Seria Karty kontrastowe na sznureczku to dwa zestawy stworzone z myślą o rodzicach, którzy chcą odpowiedzialnie wspierać swoje maluszki w rozwoju. Kontrastowe ilustracje, dostosowane do poziomu percepcji najmłodszych niemowląt, pozwalają kształtować inteligencję wizualno-przestrzenną, a także poznawać granice przedmiotów, co za jakiś czas ułatwi chwytanie i przemieszczanie się.
Koszt 19,90zł. Do kupienia tutaj
Karty Oczami Maluszka 
KARTY to 9 dużych plansz, a na nich 18 czarno-białych ilustracji z elementami koloru żółtego, aby jeszcze lepiej stymulować rozwój Twojego dziecka
Karty możesz dać dziecku do rączki, położyć do łóżeczka, czy też powiesić na karuzeli lub przy wózku podczas spacerów. W ten sposób Twoje dziecko może dłużej cieszyć się ilustracjami, a także rozwijać zdolności manualne.
Niemowlę na początku swojego życia widzi tylko kontrastowe barwy. Kontrastowe ilustracje dobrane specjalnie z myślą o najmłodszych pozwolą Ci budować więź z dzieckiem i dbać o jego rozwój już od pierwszych chwil spędzonych razem.
Koszt 29,90zł. Do kupienia tutaj
SuperZabawka MR B -Termofor - zabawka sensoryczna z wkładem solnym. SuperZabawka MR B jest odpowiedzią na rosnącą świadomość rodziców na temat rozwoju niemowląt i prawidłowej stymulacji ich zmysłów poprzez połączenie czerni, bieli i czerwieni, metek i elementów wydających dźwięk.
Koszt 79zł.Do kupienia tutaj.
Mam nadzieję,że teraz wybór będzie prostszy.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Instagram